Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 12/13 Drukuj

 

      
III WTK Juniorek
13.01.2013 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. III
1. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 70
2. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 66
3. Jędrzejewska Anna UZTS Barcin 1996 62
4. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 59
5. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 57
6. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 55
7-8 Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 52
  Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 52
9-12 Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 47
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 47
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 47
13-16 Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 39
  Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 39
  Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 39
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 39
17-24 Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28
  Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999 28
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 28
  Szweda Natalia Kamionka Kamień Kraj. 1996 28
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 28
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28
  Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 28
25-30 Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 16
  Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 16
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 16
  Tes Paulina Tytan 65 Bydgoszcz 1998 16
  Murek Barbara Kamionka Kamień Kraj. 1995 16
  Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999 16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA