Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 12/13 Drukuj

 

        

   

III WTK Żaków

   
   

3.03.2013   CHEŁMNO

   
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

50

2.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

47

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

44

4.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

42

5-6

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

39

 

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

7-8

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

37

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

37

9-12

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

33

 

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

33

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

33

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

33

13-16

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

28

 

Wołodźko

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

2004

28

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

 

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

28

17-24

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

Skowroński

Mateusz

LUKS Chełmno

2003

20

 

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

20

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

20

 

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

20

 

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

20

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

 

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

25-32

Jędrychowski

Olaf

LUKS Chełmno

2003

11

 

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

11

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

11

 

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

11

 

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

Esche

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

2004

11

33-48

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

6

 

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Kruczkowski

Bartosz

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

6

 

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Barszcz

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

6

 

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Lewandowski

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

6

 

Szymczak

Łukasz

UKS Kusy Laskowice

2002

6

 

Kowalski

Hubert

Emdek Bydgoszcz

2003

6

 

Rozmus

Kacper

LUKS Chełmno

2006

6

 

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

6

 

Reszelewski

Łukasz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

6

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

6

49-51

Bartchodzie

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2003

5

 

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

5

 

Ziółkowski

Patryk

Emdek Bydgoszcz

2003

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA