Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień81
miesiąc456
wszystkie325138

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 12/13 Drukuj

 

        

   

III WTK Żaczek

     
   

3.03.2013 CHEŁMNO

     
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

50

 

2.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

47

 

3.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

44

 

4.

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

42

 

5-6

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

 

 

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

39

 

7-8

Grzybowska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2002

37

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

37

 

9-12

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

33

 

 

Ligmanowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2002

33

 

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

33

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

33

 

13-16

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

28

 

 

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

28

 

 

Rujner

Martyna

UKS Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

28

 

17-24

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

20

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

20

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

20

 

 

Kilanowska

Emilia

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

 

Zabłocka

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

20

 

 

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

 

Wierzchucka

Rozalia

Krajna Sępólno

2005

20

 

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

20

 

25-32

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

11

 

 

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Róg

Wiktoria

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Szala

Julia

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Rybacka

Aleksandra

Kamionka Kamień Krajenski

2003

11

 

 

Partyka

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

33-41

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

6

 

 

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

6

 

 

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

 

Mella

Patrycja

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

6

 

 

Szatlach

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

 

Jakubowska

Zofia

LUKS Chełmno

2005

6

 
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA