Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień19
miesiąc504
wszystkie327942

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 12/13 Drukuj

 

        

                 
 

Po III WTK Skrzatów

           
                 

LP.

Nazwisko

Imię

Klub

Ur.

I

II

III

Razem

1.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

44

50

47

141

2.

Majchrzak

Aleksander

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

47

47

44

138

3.

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa- Manekin Toruń

2004

42

39

42

123

4.

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

40

44

37

121

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łacin

2005

38

42

39

119

6.

Wołodźko

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

2004

39

39

39

117

7.

Zaborowski

Konrad

Luks Chełmno

2004

33

37

37

107

8.

Aniśko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

33

37

33

103

9.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

50

 

50

100

10-11.

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

28

28

33

89

 

Esche

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

2004

28

28

33

89

12.

Jagodziński

Mateusz

Luks Chełmno

2006

23

28

28

79

13.

Marchewka

Przemysław

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

23

33

20

76

14-15.

Barszcz

Filip

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

33

33

 

66

 

Gadzicki

Kacper

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

33

33

 

66

16.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

23

20

20

63

17.

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

 

20

28

48

18.

Kołdziej

Igor

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

28

20

 

48

19.

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

23

 

20

43

20.

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

 

20

20

40

21.

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

36

 

 

36

22.

Dąbrowski

Antoni

Olimpia Grudziądz

2005

 

 

33

33

23.

Kitliński

Mikołaj

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

33

 

33

24-25.

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

 

 

28

28

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

 

 

28

28

26.

Kępiński

Michał

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

 

28

 

28

27.

Płoszyński

Miłosz

Krajna Sępólno

2006

28

 

 

28

28.

Podrazka

Julian

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

 

20

20

29-32.

Baranowski

Oliwer

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

 

20

 

20

 

Malewski

Jan

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

20

 

20

 

Ligman

Łukasz

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

20

 

20

 

Haftkowski

Kacper

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

20

 

20

33-37.

Pociecha

Mateusz

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

 

12

 

12

 

Mikołajczyk

Krystian

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

12

 

12

 

Mikołajczyk

Patryk

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

 

12

 

12

 

Bielaszewski

Mateusz

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

 

12

 

12

 

Jackowski

Franciszek

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

 

12

 

12

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA