Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzie51
miesi帷414
wszystkie329259

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 12/13 Drukuj

 

       
Po III WTK M這dzików
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I II III Razem
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 86 65 47 198
2. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 52 37 67 156
3. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 47 55 44 146
4. Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 42 47 39 128
5. Behrendt Karol Olimpia Grudzi康z 2000 40 44 37 121
6. Maruszak Jakub KST Energa-Manekin Toru 2002 33 42 42 117
7. Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 44 33 33 110
8. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 33 39 37 109
9. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 20 28 40 88
10. Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 28 37 20 85
11-13 Jarz帳kowski Pawe KST Energa-Manekin Toru 2002 20 28 33 81
  Mikulski Rados豉w Emdek Bydgoszcz 2001 28 20 33 81
  Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 28 20 33 81
14. Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 20 33 28 81
15. Garlik Piotr Piast Kruszwica 2000 33 20 28 81
16. Janowicz Kasper UKS 22 W這c豉wek 2000 20 40 20 80
17. Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 28 20 28 76
18. Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 39 11 20 70
19. Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 38 20 11 69
20. Rybowicz Krystian LZS Jastrz瑿ie 2000 36 33   69
21. Adamczyk Daniel Olimpia Grudzi康z 2000 20 28 20 68
22. Marchlewski Kacper KST Energa-Manekin Toru 2003 33 11 20 64
23. Rumi雟ki Hubert Piast ζsin 2001   33 28 61
24. Suchocki Sebastian Sokó Gniewkowo 2000 20 20 20 60
25. Deja Dominik Olimpia Grudzi康z 2001 20 28 11 59
26. Cichoracki Mi這sz KST Energa-Manekin Toru 2001 11 11 20 42
27. Cio趾owski Pawe Olimpia Grudzi康z 2002   20 20 40
28. Zió趾owski Rados豉w Kusy Laskowice 2001 20 6 11 37
29. Zakrzewski Bartosz Sokó Gniewkowo 2003 11 11 11 33
30. Szyc Hubert Krajna S瘼ólno 2002 7 11 11 29
31-32 Nikel Marcin Kusy Laskowice 2000 11 6 11 28
  Ligmanowski Aleksander Kusy Laskowice 2000 11 6 11 28
33-34 Wo幡iak Bart這miej Start Lubraniec 2001 11 11 6 28
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 11 11 6 28
35. Tamo Rados豉w KST Energa-Manekin Toru 2000 7 20   27
36. Rosó Mi這sz Kusy Laskowice 2000 11   11 22
37-38 Dr篹ek B豉瞠j Kusy Laskowice 2001 7 6 6 19
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 7 6 6 19
39. Wi郾iewski Patryk KST Energa-Manekin Toru 2000 7 11   18
40-41 Kwa郾ik Micha Sokó Gniewkowo 2003 7 4 6 17
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 7 4 6 17
42. Kawczy雟ki Mi這sz Piast Kruszwica 2000 7 6 4 17
43. Go鎍zewski Maciej Olimpia Grudzi康z 2001 11 6   17
44-45 Najdowski Jakub Kusy Laskowice 2001 4 6 6 16
  Koniarski Kacper Kusy Laskowice 2001 4 6 6 16
46-47 Nikolaus Mi這sz Kusy Laskowice 2001 4 4 6 14
  Lutowski Jakub Kusy Laskowice 2002 4 4 6 14
48-50 Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 7 6   13
  B豉瞠wicz Andrzej Piast Kruszwica 2000 7 6   13
  Kubiak J璠rzej LUKS Che軛no 2003 7 6   13
51. Tobolski Krzysztof Olimpia Grudzi康z 2000   6 6 12
52-53 Szyma雟ki Jan Start Lubraniec 2002 4 4 4 12
  Kokoszka Piotr Kusy Laskowice 2001 4 4 4 12
54-55 Pawlikowski Pawe Kusy Laskowice 2001 7 4   11
  Go鎍zewski Kacper Olimpia Grudzi康z 2001 7 4   11
56. Trzebiatowski Gracjan Kusy Laskowice 2000   4 6 10
57. Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 4   6 10
58. Leszczy雟ki Adrian Gwiazda Bydgoszcz 2002 4 6   10
59. Wo幡iak Bartosz LUKS Che軛no 2001   4 4 8
60-61 Stecze Miko豉j LUKS Che軛no 2003 4 4   8
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudzi康z 2003 4 4   8
62-64 Brandt Jakub Sokó Gniewkowo 2001 7     7
  Zaborowski Konrad LUKS Che軛no 2004 7     7
  Rutkowski Pawe Sokó Gniewkowo 2001 7     7
65-67 Paczkowski Rafa Emdek Bydgoszcz 2003     6 6
  Kanabaj Damian Kusy Laskowice 2000     6 6
  Nowarkiewicz Jakub Krajna S瘼ólno 2001     6 6
68-69 B豉chnio Piotr Piast ζsin 2004   6   6
  Wy瞟a ㄆkasz Olimpia Grudzi康z 2001   6   6
70-79 Kocik Fryderyk Kusy Laskowice 2002     4 4
  Chudecki Patryk Kusy Laskowice 2002     4 4
  Zgli雟ki Antoni KST Energa-Manekin Toru 2004     4 4
  Plutowski Kacper Kusy Laskowice 2002     4 4
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2003     4 4
  Szymczak ㄆkasz Kusy Laskowice 2002     4 4
  Cie郵ak Jakub Kusy Laskowice 2002     4 4
  Lewa雟ki Emil LUKS Che軛no 2001     4 4
  Kokoszko Kacper Kusy Laskowice 2002     4 4
  Oller Wojciech KST Energa-Manekin Toru 2003     4 4
80-81 Skotarczak Miko豉j KST Energa-Manekin Toru 2004   4   4
  Wasylkowski Jakub KST Energa-Manekin Toru 2001   4   4
82-86 Mistrzyk Wojciech Sokó Gniewkowo 2003 4     4
  Marnocha Patryk Sokó Gniewkowo 2003 4     4
  Bartoszak Kacper Sokó Gniewkowo 2003 4     4
  Sobczak Szymon Sokó Gniewkowo 2000 4     4
  Marnocha Dominik Sokó Gniewkowo 2001 4     4
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA