Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień120
miesiąc391
wszystkie326428

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 12/13 Drukuj

 

       

Seniorzy po III WTK

                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+ MP

I

II

III

Razem

1.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

220

190

190

205

805

2.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

160

205

205

220

790

3.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

160

205

145

125

635

4.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

120

120

190

165

595

5.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

160

165

 

205

530

6.

Franc

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

92

98

135

125

110

468

7.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

110

95

71

386

8.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

83

100

100

90

373

9.

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

98

73

95

63

329

10.

Such

Bartosz

Olimpia Grudziądz

83

120

205

 

 

325

11.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

91

100

53

77

321

12.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

98

81

17

120

316

13.

Łukaszewski

Krystian

Emdek Bydgoszcz

87

56

62

73

55

246

14.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

83

25

62

63

233

15.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

83

25

53

55

216

16.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

56

69

73

17

215

17.

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

56

62

69

26

213

18.

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

83

40

62

26

211

19.

Marchlewski

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

78

 

53

69

74

196

20.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

56

53

40

41

190

21.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

56

53

53

17

179

22.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

56

53

25

41

175

23.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

56

17

53

41

167

24.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

56

14

40

55

165

25.

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

56

17

62

26

161

26.

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

94

56

62

17

26

161

27.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

 

62

25

63

150

28.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

56

25

25

41

147

29.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

56

40

25

26

147

30.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

56

 

25

63

144

31.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

 

25

7

110

142

32.

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

56

14

40

26

136

33.

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

56

17

17

41

131

34.

Paga

Paweł

 Piast Łasin

68

83

40

 

 

123

35.

Rybak

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

80

 

77

 

41

118

36.

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

 

 

62

55

117

37.

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

 

40

17

41

98

38-39

Szafranek

Piotr

Olimpia Grudziądz

73

98

 

 

 

98

 

Wojewódka

Michał

Piast Kruszwica

74

98

 

 

 

98

40.

Lisiecki

Mateusz

UZTS Barcin

84

 

40

40

17

97

41.

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

83

14

 

 

97

42.

Wencel

Rafał

Gwiazda Bydgoszcz

72

 

40

25

26

91

43.

Lisowski

Daniel

Emdek Bydgoszcz

94

83

 

 

 

83

44-46

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

 

25

40

17

82

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

 

25

40

17

82

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

 

25

40

17

82

47.

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

 

25

14

26

65

48.

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

 

17

40

 

57

49-50

Jurek

Rafał

Niestowarzyszony

68

 

40

17

 

57

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

 

40

17

 

57

51.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

 

14

25

17

56

52-54

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

 

17

17

17

51

 

Pietrzak

Tadeusz

Sokół Gniewkowo

68

 

17

17

17

51

 

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

98

 

17

17

17

51

55.

Kłos

Przemysław

Sokół Gniewkowo

75

 

17

14

17

48

56.

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

 

17

17

14

48

57.

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

 

14

14

17

45

58-59

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

 

14

17

14

45

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

 

14

17

14

45

60.

Bilski

Damian

Tytan Bydgoszcz

92

 

14

14

14

42

61.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

 

 

41

41

62.

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

 

 

17

17

34

63.

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

 

17

 

17

34

64.

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

 

17

17

 

34

65-66

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

 

17

14

 

31

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

 

17

14

 

31

67.

Khun

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

 

 

14

 

14

28

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

 

14

 

14

28

69-70

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

 

14

14

 

28

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

 

14

14

 

28

71.

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

 

10

17

 

27

72.

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

80

 

 

25

 

25

73.

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

 

10

 

14

24

74.

Jaworski

Andrzej

Piast Kruszwica

52

 

10

14

 

24

75-76

Kostański

Paweł

OSiR Brodnica

95

 

 

 

17

17

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

 

 

 

17

17

77.

Ziemniewicz

Remigiusz

LZS Jastrzębie

92

 

 

17

 

17

78-80

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

 

17

 

 

17

 

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

98

 

17

 

 

17

 

Jędrzejewski

Bohdan

Pogoń Mogilno

65

 

17

 

 

17

81-83

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

 

 

 

14

14

 

Watkowski

Adrian

OSiR Brodnica

94

 

 

 

14

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

 

 

 

14

14

84-90

Prochorowicz

Paweł

Olimpia Grudziądz

86

 

 

14

 

14

 

Kawczyński

Radosław

Sokół Gniewkowo

94

 

 

14

 

14

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

 

 

14

 

14

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

99

 

 

14

 

14

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

 

 

14

 

14

 

Papis

Patryk

LZS Jastrzębie

96

 

 

14

 

14

 

Rydzyński

Dawid

LZS Jastrzębie

96

 

 

14

 

14

91-94

Celmer

Tomasz

Unia Choceń

72

 

14

 

 

14

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

 

14

 

 

14

 

Baczyński

Andrzej

Orzeł Kcynia

72

 

14

 

 

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

 

14

 

 

14

95-96

Śnieżek

Patryk

Piast Łasin

97

 

10

 

 

10

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

10

 

 

10

                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA