Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień109
miesiąc313
wszystkie329158

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 12/13 Drukuj

 

        

   

Po III WTK Żaków

         
                 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

50

50

50

150

2.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

47

47

47

141

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

44

44

44

132

4.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

40

39

42

121

5.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

42

42

37

121

6.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

39

39

117

7.

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

38

33

33

104

8.

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

33

37

33

103

9.

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

36

33

33

102

10.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

33

33

33

99

11.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

33

28

94

12.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

 

37

39

76

13.

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

20

28

76

14.

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

28

28

20

76

15-17.

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

20

60

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

20

20

60

 

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

20

60

18.

Skowroński

Mateusz

LUKS Chełmno

2003

11

28

20

59

19.

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

 

20

37

57

20.

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

 

20

53

21.

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

11

11

28

50

22.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

28

 

20

48

23.

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

20

28

 

48

24.

Marnocha

Patryk

Sokół Gniewkowo

2003

28

20

 

48

25.

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

20

11

42

26.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

28

6

34

27.

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

11

11

33

28-29.

Jędrychowski

Olaf

LUKS Chełmno

2003

20

 

11

31

 

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

20

 

11

31

30.

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

20

11

 

31

31.

Wołodźko

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

 

28

28

32.

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

6

28

33-34.

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

6

6

23

 

Szymczak

Łukasz

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

6

23

35-36.

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

 

11

11

22

 

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

11

11

22

37.

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

 

 

20

20

38.

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

20

 

20

39.

Leszczyński

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

2002

20

 

 

20

40.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

7

6

6

19

41.

Plutowski

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

7

11

 

18

42-43.

Esche

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

6

11

17

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

 

6

11

17

44.

Barszcz

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

11

6

17

45.

Kokoszko

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

 

17

46-47

Lewandowski

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

6

12

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

 

6

6

12

48-55.

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

 

 

6

6

 

Kruczkowski

Bartosz

UKS Kusy Laskowice

2003

 

 

6

6

 

Kowalski

Hubert

Emdek Bydgoszcz

2003

 

 

6

6

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

 

 

6

6

 

Reszelewski

Łukasz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

 

6

6

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

 

 

6

6

 

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

 

 

6

6

 

Rozmus

Kacper

LUKS Chełmno

2006

 

 

6

6

56-58

Bukowski

Miłosz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

 

6

 

Wróbel

Paweł

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

 

6

 

Hojan

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

 

6

59-61.

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

 

 

5

5

 

Bartchodzie

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2003

 

 

5

5

 

Ziółkowski

Patryk

Emdek Bydgoszcz

2003

 

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA