Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień120
miesiąc391
wszystkie326428

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 12/13 Drukuj

 

        

   

Po III WTK Żaczek

         
                 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

47

50

47

144

2.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

50

42

50

142

3.

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

42

47

42

131

4.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

44

44

39

127

5.

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

40

33

33

106

6.

Grzybowska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2002

28

37

37

102

7.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

33

33

33

99

8.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

20

39

98

9.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

36

28

20

84

10.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

39

44

83

11.

Ligmanowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2002

28

20

33

81

12.

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

33

20

28

81

13.

Lange

 Lilia

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

38

33

 

71

14.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

20

20

28

68

15.

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

28

20

20

68

16.

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

39

28

67

17.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

28

11

67

18

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

11

33

20

64

19

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

 

28

33

61

20

Wierzchucka

Rozalia

Krajna Sępólno

2005

20

20

20

60

21.

Rujner

Martyna

UKS Kusy Laskowice

2002

20

11

28

59

22.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

20

37

57

23.

Zabłocka

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

37

20

57

24.

Kilanowska

Emilia

UKS Kusy Laskowice

2002

11

20

20

51

25

Palmowska

Oliwia

LUKS Chełmno

2005

20

28

 

48

26

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

20

11

11

42

27.

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

11

33

28-29.

Forney

Agata

LUKS Chełmno

2005

33

 

 

33

 

Krukowska

Antonina

LUKS Chełmno

2002

33

 

 

33

30.

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

20

31

31.

Grzybowska

Klaudia

UKS Kusy Laskowice

2002

20

11

 

31

32.

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

11

6

11

28

33.

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

11

11

6

28

34.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

6

20

26

35.

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

6

26

36-37

Róg

Wiktoria

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

11

22

 

Partyka

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

11

22

38

Żukowska

Marta

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

 

20

39

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

 

11

6

17

40-43

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

 

6

6

12

 

Mella

Patrycja

UKS Kusy Laskowice

2003

 

6

6

12

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

 

6

6

12

 

Jakubowska

Zofia

LUKS Chełmno

2005

 

6

6

12

44-45

Szala

Julia

Emdek Bydgoszcz

2003

 

 

11

11

 

Rybacka

Aleksandra

Kamionka Kamień Krajeński

2003

 

 

11

11

46-47.

Polak

Aleksandra

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

11

 

11

 

Łada

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

11

 

11

48-49.

Szatlach

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

 

6

6

 

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

 

 

6

6

50-51.

Ligmanowska

Alina

UKS Kusy Laskowice

2003

 

6

 

6

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

 

6

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA