Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Kadet za sezon 12/13
Kadet za sezon 12/13 Drukuj

 

       

Kadeci za sezon 2012/13 (3 najl. wyniki)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

1998

178

148

148

  230

556

2.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

106

146

146

146

438

3.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

106

110

104

92

320

4.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

1998

84

131

92

92

315

5.

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

1998

94

92

100

120

314

6.

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

60

93

72

92

257

7.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

65

57

67

78

210

8.

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

57

54

57

59

173

9.

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

1998

48

52

48

64

164

10.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

44

50

54

51

155

11.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

46

48

52

51

151

12.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

40

45

50

43

138

13.

Gotowalski

Szymon

Sokół Gniewkowo

1999

40

13

40

51

131

14.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

40

45

45

0

130

15.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

33

33

45

43

121

16.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

33

40

40

0

113

17.

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

40

24

8

43

107

18.

Jackowiak

Karol

Emdek Bydgoszcz

2000

24

40

40

0

104

19.

Majchrzak

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

0

24

33

43

100

20.

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

33

24

13

43

100

21.

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

24

24

24

51

99

22.

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1998

24

24

24

43

91

23.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

33

40

13

0

86

24.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

8

33

40

0

81

25.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

8

40

33

0

81

26.

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

24

24

33

0

81

27.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

24

13

33

0

70

28.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

13

33

24

0

70

29.

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

13

8

13

43

69

30.

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

0

8

43

59

31.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

0

24

0

48

32-33

Czarniak

Kacper

UKS 22 Włocławek

1999

24

24

0

0

48

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

24

24

0

0

48

34.

Nobis

Damian

UKS 22 Włocławek

1998

13

33

0

0

46

35.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

8

13

24

0

45

36.

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

13

8

24

0

45

37.

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

8

7

8

27

43

38.

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

0

7

8

27

42

39.

Belter

Wiktor

Krajna Sępólno

1999

0

7

7

27

41

40.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

8

13

13

0

34

41.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

0

8

24

0

32

42.

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

0

5

24

0

29

43.

Kalaczyński

Szymon

Emdek Bydgoszcz

1999

13

0

13

0

26

44.

Janowicz

Kacper

UKS 22 Włocławek

2000

13

13

0

0

26

45-46

Cichoracki

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2001

0

8

13

0

21

 

Falkowski

Filip

LZS Jastrzębie

1999

0

8

13

0

21

47.

Szopiński

Bartosz

Gwiazda Bukowiec

1998

8

13

0

0

21

48-49

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

13

8

0

0

21

 

Janiewicz

Mateusz

Olimpia Grudziądz

1999

13

8

0

0

21

50.

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

0

7

13

0

20

51-54

Koniarski

Paweł

Kusy Laskowice

2000

0

8

8

0

16

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

0

8

8

0

16

 

Kaliński

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

1999

0

8

8

0

16

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa-Manekin Toruń

2001

0

8

8

0

16

55.

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

0

8

0

16

56-57

Morawski

Jakub

UKS 22 Włocławek

2000

8

8

0

0

16

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

8

8

0

0

16

58.

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

0

7

8

0

15

59-60

Ziółkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

0

7

8

0

15

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

7

0

8

0

15

61.

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

8

0

7

0

15

62-64

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

7

0

0

15

 

Wiśniewski

Patryk

KST Energa-Manekin Toruń

2000

8

7

0

0

15

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

7

0

0

15

65.

Wieczyński

Jan

Opatrunki Toruń

2001

0

7

7

0

14

66-68

Rosół

Miłosz

Kusy Laskowice

2000

0

5

8

0

13

 

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

0

5

8

0

13

 

Górka

Filip

Emdek Bydgoszcz

2000

0

5

8

0

13

69-70

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

0

13

0

0

13

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

0

13

0

0

13

71-73

Wieczyński

Łukasz

Opatrunki Toruń

1999

0

5

7

0

12

 

Słembarski

Jakub

Arka Grążawy

1999

0

5

7

0

12

 

Milewski

Paweł

Arka Grążawy

1999

0

5

7

0

12

74.

Trzebiatowski

Gracjan

Kusy Laskowice

2000

0

0

8

0

8

75-77

Adamczyk

Daniel

Olimpia Grudziądz

2000

0

8

0

0

8

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

0

8

0

0

8

 

Madej

Maciej

Gwiazda Bukowiec

1998

0

8

0

0

8

78-79

Błachowicz

Jan

Kusy Laskowice

1998

8

0

0

0

8

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2002

8

0

0

0

8

80-84

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

0

0

7

0

7

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

0

0

7

0

7

 

Lewański

Emil

LUKS Chełmno

2001

0

0

7

0

7

 

Zgliński

Entoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

0

0

7

0

7

 

Wiechowski

Arkadiusz

Arka Grążawy

1999

0

0

7

0

7

85-90

Sarnecki

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

0

7

0

0

7

 

Wasylkowski

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2001

0

7

0

0

7

 

Smoliński

Krzysztof

Opatrunki Toruń

1998

0

7

0

0

7

 

Oller

Wojciech

KST Energa-Manekin Toruń

2001

0

7

0

0

7

 

Cabaj

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

0

7

0

0

7

 

Konieczny

Rafał

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

0

7

0

0

7

91.

Kruczkowski

Michał

Kusy Laskowice

1999

7

0

0

0

7

92-95

Deja

Dominik

Olimpia Grudziądz

2001

0

5

0

0

5

 

Młodzik

Szymon

Krajna Sępólno

1998

0

5

0

0

5

 

Rytko

Max

KST Energa-Manekin Toruń

2001

0

5

0

0

5

 

Angryk

Jakub

Arka Grążawy

2000

0

5

0

0

5

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
         

 

       
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA