Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzie117
miesi帷368
wszystkie328523

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow M這dzik za sezon 12/13
M這dzik za sezon 12/13 Drukuj

 

       

Mlodzicy za sezon 2012/13 (3 najl. wyniki)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

86

65

47

60

211

2.

Jackowiak

Karol

Emdek Bydgoszcz

2000

52

37

67

56

175

3.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudzi康z

2000

47

55

44

53

155

4.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

33

42

42

46

130

5.

Szyma雟ki

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2000

42

47

39

36

128

6.

Thomas

Jacek

Krajna S瘼ólno

2000

44

33

33

46

123

7.

Behrendt

Karol

Olimpia Grudzi康z

2000

40

44

37

36

121

8.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

0

33

28

51

112

9.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

33

39

37

24

109

10.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

20

28

33

46

107

11.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrz瑿ie

2000

36

33

0

36

105

12.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

20

28

40

36

104

13.

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

28

20

33

36

97

14.

Winowiecki

Przemys豉w

Krajna S瘼ólno

2000

38

20

11

36

94

15.

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

28

20

28

36

92

16.

Matuszkiewicz

Mateusz

UKS 22 W這c豉wek

2001

28

20

33

24

85

17.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

20

33

28

24

85

18.

Koniarski

Pawe

Kusy Laskowice

2000

28

37

20

13

85

19.

Adamczyk

Daniel

Olimpia Grudzi康z

2000

20

28

20

36

84

20.

Janowicz

Kasper

UKS 22 W這c豉wek

2000

20

40

20

24

84

21.

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

33

20

28

13

81

22.

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

11

11

20

46

77

23.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

33

11

20

24

77

24.

Morawski

Jakub

UKS 22 W這c豉wek

2000

39

11

20

0

70

25.

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

0

20

20

24

64

26.

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

20

28

11

13

61

27.

Suchocki

Sebastian

Sokó Gniewkowo

2000

20

20

20

13

60

28.

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

20

6

11

24

55

29.

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

11

6

11

24

46

30.

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

7

11

11

13

35

31.

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

11

6

11

13

35

32.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

11

11

11

0

33

33-34

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

11

11

6

0

28

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

11

11

6

0

28

35.

Tamo

Rados豉w

KST Energa-Manekin Toru

2000

7

20

0

0

27

36.

Kawczy雟ki

Mi這sz

Piast Kruszwica

2000

7

6

4

13

26

37.

Rosó

Mi這sz

Kusy Laskowice

2000

11

0

11

0

22

38.

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2001

0

4

4

13

21

39-40

Dr篹ek

B豉瞠j

Kusy Laskowice

2001

7

6

6

0

19

 

Górka

Filip

Emdek Bydgoszcz

2000

7

6

6

0

19

41.

Wi郾iewski

Patryk

KST Energa-Manekin Toru

2000

7

11

0

0

18

42-43

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

7

4

6

0

17

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

7

4

6

0

17

44.

Go鎍zewski

Maciej

Olimpia Grudzi康z

2001

11

6

0

0

17

45-46

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

4

6

6

0

16

 

Koniarski

Kacper

Kusy Laskowice

2001

4

6

6

0

16

47-48

Nikolaus

Mi這sz

Kusy Laskowice

2001

4

4

6

0

14

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

4

4

6

0

14

49-51

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

7

6

0

0

13

 

B豉瞠wicz

Andrzej

Piast Kruszwica

2000

7

6

0

0

13

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

7

6

0

0

13

52.

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Grudzi康z

2000

0

6

6

0

12

53-54

Szyma雟ki

Jan

Start Lubraniec

2002

4

4

4

0

12

 

Kokoszka

Piotr

Kusy Laskowice

2001

4

4

4

0

12

55-56

Pawlikowski

Pawe

Kusy Laskowice

2001

7

4

0

0

11

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2001

7

4

0

0

11

57.

Trzebiatowski

Gracjan

Kusy Laskowice

2000

0

4

6

0

10

58.

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

4

0

6

0

10

59.

Leszczy雟ki

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

2002

4

6

0

0

10

60-61

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

4

4

0

0

8

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

4

4

0

0

8

62-64

Brandt

Jakub

Sokó Gniewkowo

2001

7

0

0

0

7

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Che軛no

2004

7

0

0

0

7

 

Rutkowski

Pawe

Sokó Gniewkowo

2001

7

0

0

0

7

65-67

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

0

0

6

0

6

 

Kanabaj

Damian

Kusy Laskowice

2000

0

0

6

0

6

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna S瘼ólno

2001

0

0

6

0

6

68-69

B豉chnio

Piotr

Piast ζsin

2004

0

6

0

0

6

 

Wy瞟a

ㄆkasz

Olimpia Grudzi康z

2001

0

6

0

0

6

70-79

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

0

0

4

0

4

 

Plutowski

Kacper

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

0

0

4

0

4

 

Szymczak

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Lewa雟ki

Emil

LUKS Che軛no

2001

0

0

4

0

4

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

0

0

4

0

4

 

Oller

Wojciech

KST Energa-Manekin Toru

2003

0

0

4

0

4

80-81

Skotarczak

Miko豉j

KST Energa-Manekin Toru

2004

0

4

0

0

4

 

Wasylkowski

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2001

0

4

0

0

4

82-86

Mistrzyk

Wojciech

Sokó Gniewkowo

2003

4

0

0

0

4

 

Marnocha

Patryk

Sokó Gniewkowo

2003

4

0

0

0

4

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

4

0

0

0

4

 

Sobczak

Szymon

Sokó Gniewkowo

2000

4

0

0

0

4

 

Marnocha

Dominik

Sokó Gniewkowo

2001

4

0

0

0

4

)

                 
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA