Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień2
miesiąc493
wszystkie325835

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Senior za sezon 12/13
Senior za sezon 12/13 Drukuj

 

        

Seniorzy za sezon 2012/13

                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

205

205

220

160

790

2.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

120

190

165

300

775

3.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

190

190

205

160

745

4.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

205

145

125

160

635

5.

Franc

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

92

135

125

110

160

530

6.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

165

 

205

120

490

7.

Such

Bartosz

Olimpia Grudziądz

83

205

120

 

120

445

8.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

95

71

98

374

9.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

100

100

90

83

373

10.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

100

53

77

98

328

11.

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

73

95

63

88

319

12.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

81

17

120

83

301

13.

Marchlewski

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

78

53

69

74

98

294

14.

Łukaszewski

Krystian

Emdek Bydgoszcz

87

62

73

55

56

246

15.

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

69

26

88

245

16.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

69

73

17

83

242

17.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

25

62

63

83

233

18.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

53

40

41

83

217

19.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

25

53

55

83

216

20.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

62

25

63

56

206

21.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

53

25

41

83

202

22.

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

17

62

26

83

188

23.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

25

63

98

186

24.

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

40

62

26

56

184

25.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

53

17

56

179

26.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

25

7

110

36

178

27.

Rybak

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

80

77

 

41

56

174

28.

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

 

62

55

56

173

29.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

17

53

41

56

167

30.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

14

40

55

56

165

31.

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

94

62

17

26

56

161

32.

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

40

17

41

56

154

33.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

25

25

41

56

147

34.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

25

26

56

147

35.

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

25

40

17

56

138

36.

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

14

40

26

56

136

37.

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

17

17

41

56

131

38.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

14

25

17

56

112

39.

Lisiecki

Mateusz

UZTS Barcin

84

40

40

17

 

97

40.

Wencel

Rafał

Gwiazda Bydgoszcz

72

40

25

26

 

91

41-42

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

25

40

17

 

82

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

25

40

17

 

82

43.

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

25

14

26

 

65

44.

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

17

40

 

 

57

45-46

Jurek

Rafał

Niestowarzyszony

68

40

17

 

 

57

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

40

17

 

 

57

47-48

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

17

17

17

 

51

 

Pietrzak

Tadeusz

Sokół Gniewkowo

68

17

17

17

 

51

49.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

98

17

17

17

 

51

50.

Kłos

Przemysław

Sokół Gniewkowo

75

17

14

17

 

48

51.

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

17

17

14

 

48

52.

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

14

14

17

 

45

53-54

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

14

17

14

 

45

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

14

17

14

 

45

55.

Bilski

Damian

Tytan Bydgoszcz

92

14

14

14

 

42

56.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

 

41

 

41

57.

Paga

Paweł

 Piast Łasin

68

40

 

 

 

40

58.

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

 

17

17

 

34

59.

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

17

 

17

 

34

60.

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

17

 

 

34

61-62

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

17

14

 

 

31

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

17

14

 

 

31

63-64

Khun

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

 

14

 

14

 

28

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

14

 

14

 

28

65-66

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

14

14

 

 

28

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

14

14

 

 

28

67.

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

10

17

 

 

27

68.

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

80

 

25

 

 

25

69.

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

10

 

14

 

24

70.

Jaworski

Andrzej

Piast Kruszwica

52

10

14

 

 

24

71-72

Kostański

Paweł

OSiR Brodnica

95

 

 

17

 

17

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

 

 

17

 

17

73.

Ziemniewicz

Remigiusz

LZS Jastrzębie

92

 

17

 

 

17

74-77

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

 

 

 

17

 

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

98

17

 

 

 

17

 

Jędrzejewski

Bohdan

Pogoń Mogilno

65

17

 

 

 

17

 

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

14

 

 

 

14

78-80

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

 

 

14

 

14

 

Watkowski

Adrian

OSiR Brodnica

94

 

 

14

 

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

 

 

14

 

14

81-87

Prochorowicz

Paweł

Olimpia Grudziądz

86

 

14

 

 

14

 

Kawczyński

Radosław

Sokół Gniewkowo

94

 

14

 

 

14

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

 

14

 

 

14

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

99

 

14

 

 

14

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

 

14

 

 

14

 

Papis

Patryk

LZS Jastrzębie

96

 

14

 

 

14

 

Rydzyński

Dawid

LZS Jastrzębie

96

 

14

 

 

14

88-91

Celmer

Tomasz

Unia Choceń

72

14

 

 

 

14

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

14

 

 

 

14

 

Baczyński

Andrzej

Orzeł Kcynia

72

14

 

 

 

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

14

 

 

 

14

92-93

Śnieżek

Patryk

Piast Łasin

97

10

 

 

 

10

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

10

 

 

 

10

                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA