Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Żak za sezon 12/13
Żak za sezon 12/13 Drukuj

 

       

   

Żacy za sezon 2012/13 ( 3 najl. wyniki)

       
                   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

50

50

50

56

156

2.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

47

47

47

60

154

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

44

44

44

53

141

4.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

40

39

42

46

128

5.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

0

37

39

51

127

6.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

39

39

46

124

7.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

42

42

37

36

121

8.

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

36

33

33

46

115

9.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

33

33

33

46

112

10.

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

38

33

33

36

107

11.

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

33

37

33

36

106

12.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

33

28

36

102

13.

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

0

20

37

36

93

14.

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

20

28

36

92

15.

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

28

28

20

36

92

16.

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

0

20

24

77

17.

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

20

36

76

18.

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

20

28

0

24

72

19-20

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

20

24

64

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

20

20

24

64

21.

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

11

11

28

24

63

22.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

28

0

20

13

61

23.

Skowroński

Mateusz

LUKS Chełmno

2003

11

28

20

0

59

24.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

0

28

6

24

58

25.

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

20

11

24

55

26.

Wołodźko

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

2004

0

0

28

24

52

27.

Marnocha

Patryk

Sokół Gniewkowo

2003

28

20

0

0

48

28.

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

11

11

13

35

29.

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

0

11

11

13

35

30.

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

6

13

35

31-32

Jędrychowski

Olaf

LUKS Chełmno

2003

20

0

11

0

31

 

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

20

0

11

0

31

33.

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

20

11

0

0

31

34.

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

6

6

13

30

35.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

7

6

6

13

26

36.

Szymczak

Łukasz

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

6

0

23

37.

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

0

11

11

0

22

38.

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

0

0

20

0

20

39.

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa-Manekin Toruń

2004

0

20

0

0

20

40.

Leszczyński

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

2002

20

0

0

0

20

41.

Plutowski

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

7

11

0

0

18

42-43

Esche

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

2004

0

6

11

0

17

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

0

6

11

0

17

44.

Barszcz

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

0

11

6

0

17

45.

Kokoszko

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

0

0

17

46-47

Jendernal

Nikodem

Olimpia Grudziądz

2003

0

0

0

13

13

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

0

0

0

13

13

48-49

Lewandowski

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

0

6

6

0

12

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

0

6

6

0

12

50-57

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

0

0

6

0

6

 

Kruczkowski

Bartosz

UKS Kusy Laskowice

2003

0

0

6

0

6

 

Kowalski

Hubert

Emdek Bydgoszcz

2003

0

0

6

0

6

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

0

0

6

0

6

 

Reszelewski

Łukasz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

0

0

6

0

6

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

0

0

6

0

6

 

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

0

0

6

0

6

 

Rozmus

Kacper

LUKS Chełmno

2006

0

0

6

0

6

58-60

Bukowski

Miłosz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

0

6

0

0

6

 

Wróbel

Paweł

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

0

6

0

0

6

 

Hojan

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

0

6

0

0

6

61-63

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

0

0

5

0

5

 

Bartchodzie

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2003

0

0

5

0

5

 

Ziółkowski

Patryk

Emdek Bydgoszcz

2003

0

0

5

0

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA