Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień45
miesiąc459
wszystkie322396

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Senior 2013
MW Senior 2013 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

17.02.2013   Gniewkowo

 Mistrzostwa Województwa

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

120

2.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

115

3.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

110

4.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

105

5-8

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

98

 

Marchlewski

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

78

98

 

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

98

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

98

9-11

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

88

 

Franc

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

92

88

 

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

88

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Franc

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

92

 

awans do MP

2.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

 

3-4

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

 

 

Marchlewski

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

78

 

5-8

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

 

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

 

 

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

 

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

9-16

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

83

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

83

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

83

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

83

 

Mackowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

84

83

 

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

83

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

83

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

83

17-32

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

56

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

56

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

56

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

56

 

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

56

 

Rybak

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

80

56

 

Piotrowski

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

98

56

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

56

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

56

 

Łukaszewski

Krystian

Emdek Bydgoszcz

87

56

 

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

94

56

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

56

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

56

 

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

56

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

56

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

56

Zaw. Kotowski otrzynuje średnią punktów z poprzednich turniejów -36 -udział

w reprezentacji Polski na turnieju w Hodoninie

Gra Podwójna

1.

Jędrzejewski=Białek

Gwiazda Bydgoszcz

2.

Dyjas - Adamiak

KST Energa-Manekin Toruń

3.

Rybak - Franc

 

Gwiazda Bydgoszcz

4.

Piotrowski Paweł-Marchlewki

 

KST Energa-Manekin Toruń

5-8

Maruszak-Kurtyka

 

KST Energa-Manekin Toruń

 

Szczuka-Dzikowski

 

LUKS Chełmno

 

Maćkowiak-Adamczyk

 

Olimpia Grudziądz

 

Woskowicz-Łukaszewski

Emdek Bydgoszcz

9-16

Dziamba - Bończak

 

LUKS Chełmno-Piast Kruszwica

 

Lach-Wieczerzak

 

Krajna Sępólno

 

Szempliński-Muzal

 

Olimpia Grudziądz

 

Piotrowski Krz-Wiśniewski.

 

KST Energa-Manekin Toruń

 

Gronowski-Piotrowski Mikołaj

 

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydg.

 

Masiak - Michalczewski

 

Krajna Sępólno

 

Leszczyński Zb-Leszczyński Krz.

 

Gwiazda Bydgoszcz

 

Kawalerski-Rogowski

Sokół- Krajna

 

Gazda-Rakowicz

Energa - Kusy-

Gra Mieszana

1.

Jendrzejewski- Kaszuba

 

Gwiazda - IKTS Noteć

2.

Adamiak-Olendzka

 

Energa - IKTS Noteć

3.

Dyjas - Szulc

 

Energa - IKTS Noteć

4.

Białek - Kocoń Anika

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

5-8

Adamczyk - Duda

 

Olimpia - IKTS Noteć

 

Maćkowiak - Nawrocka

 

 Olimpia - UZTS Barcin

 

Marchlewski-Moskal

 

Energa - LUKS Chełmno

 

Szczuka- Szczuka

 

 LUKS Chelmno

9-16

Maruszak - Jędrzejewska Anna

 

Energa - UZTS Barcin

 

Piotrowski Paweł - Ciemna

 

Energa - IKTS Noteć

 

Leszczyński Krz. - Ciesielska

 

Gwiazda -Start Lubraniec

 

Woskowicz - Pakulska

 

Emdek - Start Lubraniec

 

Gronowski - Błażejewicz

 

LUKS Chełmno

 

Dzikowski - Palacz

 

 LUKS Chelmno-IKTS Noteć

 

Lach - Bejenka

 

Krajna - UZTS Barcin

 

Michalczewski - Szymczak

 

Krajna - IKTS Noteć

17-28

Dziamba - Kwiatkowska

 

 LUKS Chelmno

 

Kurtyka - Łożyńska

 

Energa - UZTS Barcin

 

Kawalerski-Pietrzak

 

Sokół Gniewkowo

 

Rogowski - Rybacka

 

Krajna Sępólno

 

Masiak - Szatkowska

 

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

 

Piotrowski Krz. - Kocoń Sandra

 

Energa - LUKS Chełmno

 

Piotrowski Mik. - Rink

 

Gwiazda - Krajna

 

Wieczerzak - Rogińska

 

Krajna - Start Lubraniec

 

Gazda-Jędrzejewska Kinga

 

Energa - Pogoń Mogilno

 

Szempliński - Gaca

 

Olimpia - UZTS Barcin

 

Bończak - Płachta

 

Piast Kruszwica - LUKS Chełmno

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA