Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Seniorka 2013
MW Seniorka 2013 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

17.02.2013   Gniewkowo

 Mistrzostwa Województwa

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

Olendzka

Aneta

IKTS Noteć Inowrocław

1988

120

2.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

115

3.

Szulc

Adrianna

IKTS Noteć Inowrocław

1990

110

4.

Kaszuba

Agata

IKTS Noteć Inowrocław

1992

105

5-8

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

98

 

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

98

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

98

 

Moskal

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

98

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

 

awans do MP

2.

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

 

3-4

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

 

 

Moskal

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

 

5-6

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

 

Szulc

Adrianna

IKTS Noteć Inowrocław

1990

 

7-8

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

91

 

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

91

9-16

Pakulska

Aleksandra

Start Lubraniec

1994

83

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

83

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

83

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

83

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

83

 

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

83

 

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

83

 

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

83

17-27

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

56

 

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

56

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

56

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

56

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

56

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

56

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

 

Pietrzak

Kinga

Sokół Gniewkowo

1995

56

 

Suchomska

Barbara

Kusy Laskowice

1995

56

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

56

 

Kocoń

Sandra

LUKS Chełmno

2000

56

Zaw. Hennig otrzynuje średnią punktów z poprzednich turniejów -65 -udział

w reprezentacji Polski na turnieju w Hodoninie

Gra Podwójna

1.

Szulc- Olendzka

 

 IKTS Noteć Inowrocław

2.

Rogińska - Pakulska

 

Start Lubraniec  

3.

Nawrocka - Jędrzejewska Anna

 

UZTS Barcin

4.

Szczuka - Błażejewicz

 

LUKS Chełmno

5-8

Duda - Szymczak

 

 IKTS Noteć Inowrocław

 

Kocoń An.- Moskal

 

LUKS Chełmno

 

Gaca - Łożyńska

 

UZTS Barcin

 

Kaszuba - Palacz

 

 IKTS Noteć Inowrocław

9-12

Płachta - Szatkowska

 

LUKS Chełmno

 

Rink - Rybacka

 

Krajna Sepólno

 

Ciesielska - Pietrzak

 

Start Lubraniec - Sokół Gniewk.

 

Bejenka - Jędrzejewska Kinga

 

UZTS Barcin - Pogoń Mogilno

 

Kocoń Sandra - Kwiatkowska

 

LUKS Chełmno

 

Ciemna - Suchomska

 

 IKTS Noteć - Kusy Laskwice

Gra Mieszana

1.

Jendrzejewski- Kaszuba

 

Gwiazda - IKTS Noteć

2.

Adamiak-Olendzka

 

Energa - IKTS Noteć

3.

Dyjas - Szulc

 

Energa - IKTS Noteć

4.

Białek - Kocoń Anika

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

5-8

Adamczyk - Duda

 

Olimpia - IKTS Noteć

 

Maćkowiak - Nawrocka

 

 Olimpia - UZTS Barcin

 

Marchlewski-Moskal

 

Energa - LUKS Chełmno

 

Szczuka- Szczuka

 

 LUKS Chelmno

9-16

Maruszak - Jędrzejewska Anna

 

Energa - UZTS Barcin

 

Piotrowski Paweł - Ciemna

 

Energa - IKTS Noteć

 

Leszczyński Krz. - Ciesielska

 

Gwiazda -Start Lubraniec

 

Woskowicz - Pakulska

 

Emdek - Start Lubraniec

 

Gronowski - Błażejewicz

 

LUKS Chełmno

 

Dzikowski - Palacz

 

 LUKS Chelmno-IKTS Noteć

 

Lach - Bejenka

 

Krajna - UZTS Barcin

 

Michalczewski - Szymczak

 

Krajna - IKTS Noteć

17-28

Dziamba - Kwiatkowska

 

 LUKS Chelmno

 

Kurtyka - Łożyńska

 

Energa - UZTS Barcin

 

Kawalerski-Pietrzak

 

Sokół Gniewkowo

 

Rogowski - Rybacka

 

Krajna Sępólno

 

Masiak - Szatkowska

 

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

 

Piotrowski Krz. - Kocoń Sandra

 

Energa - LUKS Chełmno

 

Piotrowski Mik. - Rink

 

Gwiazda - Krajna

 

Wieczerzak - Rogińska

 

Krajna - Start Lubraniec

 

Gazda-Jędrzejewska Kinga

 

Energa - Pogoń Mogilno

 

Szempliński - Gaca

 

Olimpia - UZTS Barcin

 

Bończak - Płachta

 

Piast Kruszwica - LUKS Chełmno

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA