Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień44
miesiąc295
wszystkie328450

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Junior 2013
MW Junior 2013 Drukuj

 

      

Mistrzostwa Województwa Juniorów

 
 

06.04.2013 Kamień Krajeński

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

Piotrowski

Paweł

Energa Manekin Toruń

1996

90

 

2.

Maruszak

Piotr

Energa Manekin Toruń

1995

85

 

3.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

1996

81

 

4.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

1995

77

 

5-8

Flisiak

Hubert

Energa Manekin Toruń

1996

71

 

 

Otto

Jakub

Kusy Laskowice

1995

71

 

 

Kurtyka

Tomasz

Energa Manekin Toruń

1995

71

 

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

1995

71

 

9

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

1996

65

 
             
 

Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski

       
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

 

1-2

Maruszak

Piotr

Energa Manekin Toruń

1995

awans

 

 

Kurtyka

Tomasz

Energa Manekin Toruń

1995

awans

 

3-4

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

1995

 

 

 

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

1996

 

 

5-8

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

1996

 

 

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

1995

 

 

 

Otto

Jakub

Kusy Laskowice

1995

 

 

 

Flisiak

Hubert

Energa Manekin Toruń

1996

 

 

9-16

Komisarek

Mikołaj

LUKS Chełmno

1995

57

 

 

Paliwoda

Szymon

UKS TOP Solec Kuj.

1995

57

 

 

Kapuściński

Fabian

Kusy Laskowice

1997

57

 

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

1997

57

 

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

1997

57

 

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

1995

57

 

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

1995

57

 

 

Wiśniewski

Łukasz

Kusy Laskowice

1997

57

 

17-24

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

1995

40

 

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

1996

40

 

 

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1996

40

 

 

Borlik

Borys

Kamionka Kamień Kraj.

1996

40

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1997

40

 

 

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

1996

40

 

 

Kawczyński

Kacper

Sokół Gniewkowo

1997

40

 

 

Rybka

Mateusz

Kamionka Kamień Kraj.

1996

40

 

25-28

Szyc

Mikołaj

Krajna Sępólno

1997

27

 

 

Belter

Karol

Krajna Sępólno

1996

27

 

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

1996

27

 

 

Stypka

Błażej

Gwiazda Bydgoszcz

1996

27

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Maruszak - Kurtyka

Energa Manekin Toruń

       

2.

Piotrowski - Szczuka

Energa Manekin- LUKS Chełmno

       

3.

Adamczak- Michalczewski

Olimpia-LUKS Chełmno

       

4.

Otto-Wiśniewski

Kusy Laskowice

       

5-8

Rajca - Kawalerski

Sokół Gniewkowo

       

 

Flisiak - Czysz

Energa Manekin- Emdek

       

 

Przybyłka - Paliwoda

Krajna - UKS TOP Solec Kuj.

       

 

Kruczek - Modliborski

Olimpia Grudziądz

       

9-14

Belter - Szyc

Krajna Sępólno

       

 

Baczyński- Kapuściński

UZTS Barcin- Kusy Laskowice

       

 

Kawczyński - Nowak

Sokół Gniewkowo

       

 

Stypka - Cholewczyński

Gwiazda Bydgoszcz

       

 

Komisarek- Żak

LUKS Chełmno-Emdek

       

 

Borlik - Rybka

Kamionka Kamień Kraj.

       
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Kurtyka - Rogińska

Energa Manekin- Start Lubraniec

       

2.

Piotrowski - Ciemna

Energa Manekin- IKTS Noteć Ino

       

3.

Adamczyk - Duda

Olimpia- IKTS Noteć Inowrocław

       

4.

Szczuka - Nawrocka

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

       

5-8

Michalczewski - Bejenka

Krajna - UZTS Barcin

       

 

Maruszak-Jędrzejewska Anna

Energa Manekin- UZTS Barcin

       

 

Otto - Suchomska

Kusy Laskowice

       

 

Flisiak- Jędrzejewska Kinga

Energa Manekin-Pogoń Mogilno

       

9-11

Wiśniewski - Fiedurek

Kusy Laskowice

       

 

Rybka - Szweda

Kamionka Kamień Kraj.

       

 

Komisarek -Ciesielska

LUKS Chełmno-Start Lubraniec

       
             
 

Drużynowo

         
             

1.

Energa Manekin Toruń

Paweł Piotrowski

Piotr Maruszak

Hubert Flisiak

Tomasz Kurtyka

 

2.

Sokół Gniewkowo

Rafał Rajca

Radosław Kawczynski

Dawid Kawalerski

Patryk Nowak

awans

3.

LUKS Chełmno

Kamil Szczuka

Mikołaj Komisarek

Mikołaj Grębicki

 

awans

4.

Olimpia Grudziądz

Paweł Adamczyk

Tomasz Modliborski

Damian Kruczek

 

 

5-8

Kamionka Kamień Kraj.

Borys Borlik

Mateusz Rybka

Grzelka Hubert

 

 

 

Kusy Laskowice

Jakub Otto

Fabian Kapuściński

Łukasz Wiśniewski

 

 

 

Krajna Sępólno

Marcin Michalczeski

Wiktor Przybyłka

Szyc Mikołaj

Belter Karol

 

 

Gwiazda Bydgoszcz

Mateusz Ufnal

Cholewczyński Mateusz

Stypka Błażej

 

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA