Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Juniorka 2013
MW Juniorka 2013 Drukuj

 

       

           

 Mistrzostwa Województwa  Juniorek

 

6.04.2013 Kamień Krajeński

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

90

2.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

85

3.

Suchomska

Barbara

Kusy Laskowice

1995

81

4.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

77

5-8

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

71

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

71

 

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

71

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

71

9

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

65

           
 

Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski

     
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

Data ur.

Pkt.

1.

Suchomska

Barbara

Kusy Laskowice

1995

awans

2.

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

awans

3.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

 

4.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

5-8

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

 

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

 

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

 

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

 

9-10

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

63

 

Szweda

Natalia

Kamionka Kamień Kraj.

1996

63

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Ciemna - Duda

IKTS Noteć Inowrocław

     

2.

Jędrzejewska Anna - Nawrocka

UZTS Barcin

     

3.

Suchomska B. - Fiedurek

Kusy Laskowice

     

4.

Rogińska - Ciesielska

Start Lubraniec

     

5.

Jędrzejewska Kinga- Bejenka

Pogoń Mogilno-UZTS Barcin

     
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Kurtyka - Rogińska

Energa Manekin- Start Lubraniec

     

2.

Piotrowski - Ciemna

Energa Manekin- IKTS Noteć Ino

     

3.

Adamczyk - Duda

Olimpia- IKTS Noteć Inowrocław

     

4.

Szczuka - Nawrocka

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

     

5-8

Michalczewski - Bejenka

Krajna - UZTS Barcin

     

 

Maruszak-Jędrzejewska Anna

Energa Manekin- UZTS Barcin

     

 

Otto - Suchomska

Kusy Laskowice

     

 

Flisiak- Jędrzejewska Kinga

Energa Manekin-Pogoń Mogilno

     

9-11

Wiśniewski - Fiedurek

Kusy Laskowice

     

 

Rybka - Szweda

Kamionka Kamień Kraj.

     

 

Komisarek -Ciesielska

LUKS Chełmno-Start Lubraniec

     
           
 

Drużynowo

       
           

1.

UZTS Barcin

Nawrocka Klaudia

Jędrzejewska Anna

Bejenka Karolina

 

2.

IKTS Noteć Inowrocław

Ciemna Natalia

Duda Joanna

awans

 

3.

Kusy  Laskowice

Suchomska Barbara

Fiedurek Agata

awans

 

4.

Start Lubraniec

Rogińska Paulina

Ciesielska Sylwia

 

 

5.

Kamionka Kamień Kraj.

Szweda Natalia

Murek Barbara

 

 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA