Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj24
tydzień47
miesiąc579
wszystkie327323

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Kadet 2013
MW Kadet 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

 

7.04.2013 Kamień Kraj.

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

1998

75

2.

Węderlich

Damian

Energa Manekin Toruń

1998

71

3.

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

67

4.

Chojecki

Jakub

Energa Manekin Toruń

1998

64

5-8

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

59

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

59

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

59

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

59

           

Eliminacje do półfinałów OOM

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1-2

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

awans półf.MP

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

awans półf.MP

3-4

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

 

 

Chojecki

Jakub

Energa Manekin Toruń

1998

 

5-8

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

51

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

51

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

51

 

Gotowalski

Szymon

Sokół Gniewkowo

1999

51

9-16

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

43

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

43

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

43

 

Majchrzak

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

43

 

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

43

 

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

43

 

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1998

43

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

43

17-19

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

27

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

27

 

Belter

Wiktor

Krajna Sępólno

1999

27

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Węderlich-Piotrowski

Energa- Gwiazda

 

   

2.

Wesołowski-Makowski

Piast Łasin

 

   

3.

Gronowski- Strychalski

LUKS Chełmno

 

   

4.

Byczkowski-Chrubczyński

Emdek Bydgoszcz

 

   

5-8

Konieczka-Jaszewski

Kusy- Piast Łasin

 

   

 

Chojecki-Zawadziński

Energa-Emdek Bydgoszcz

 

   

 

Gotowalski-Słomski

Sokół-LZS Jastrzębie

 

   

 

Miloch - Drzycimski

Kusy Laskowice

 

   

9-11

Miszczyk - Ślusarek

Sokól- Piast Kruszwica

 

   

 

Belter - Szyc

Krajna Sępólno

 

   

 

Kała - Majchrzak

Krajna - Tytan

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Gronowski - Hennig

LUKS Chełmno

 

   

2.

Piotrowski - Rink

Gwiazda - Krajna

 

   

3.

Makowski - Płachta

Piast Łasin-LUKS Chełmno

 

   

4.

Wesołowski - Baczyńska

Piast Łasin-UZTS Barcin

 

   

5-8

Miszczyk - Suchocka

Sokół Gniewkowo

 

   

 

Strychalski - Szatkowska

 LUKS Chełmno

 

   

 

Gotowalski - Urbańska

Sokół Gniewkowo

 

   

 

Kała - Sawicka

Krajna Sępólno

 

   
           
 

Drużynowo

       
           

1.

LUKS Chełmno

Gronowski Wojciech

Strychalski Filip

 

 

2.

Energa Manekin Toruń

Wederlich Damian

Chojecki Jakub

 

 

3.

Piast Łasin

Wesołowski Filip

Makowski Kacper

Jaszewski Paweł

 

4.

Emdek  Bydgoszcz

Byczkowski Michał

Chrubczyński Kamil

Zawadziński Paweł

awans półf. MP

5.

Gwiazda Bydgoszcz

Piotrowski Mikołaj

Szynka Jakub

 

awans półf. MP

6.

Kusy Laskowice

Miloch Wojciech

Drzycimski Karol

Konieczka Jonatan

 

7-8

Sokół Gniewkowo

Gotowalski Szymon

Miszczyk Jakub

 

 

 

Krajna Sępólno

Kała Artur

Szyc Mateusz

Belter Wiktor

 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
         

 

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA