Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień23
miesiąc555
wszystkie327299

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Kadetka 2013
MW Kadetka 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

 

7.04.2013 Kamień Kraj.

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

75

2.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

71

3.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

67

4.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

64

5-8

Sawicka

Wiktoria

Krajna Sępólno

1999

59

 

Urbańska

Martyna

Sokół Gniewkowo

1999

59

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

59

 

Suchocka

Oliwia

Sokół Gniewkowo

1999

59

           

Eliminacje do półfinałów OOM

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1-2

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

awans

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

awans

3-4

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

 

5-7

Suchocka

Oliwia

Sokół Gniewkowo

1999

 

 

Urbańska

Martyna

Sokół Gniewkowo

1999

 

 

Sawicka

Wiktoria

Krajna Sępólno

1999

 

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Hennig - Płachta

LUKS Chełmno

 

   

2.

 Szatkowska - Rink

LUKS Chełmno- Krajna

 

   

3.

Baczyńska - Sawicka

UZTS Barcin - Krajna

 

   

4.

Urbańska - Suchocka

Sokól Gniewkowo

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Gronowski - Hennig

LUKS Chełmno

 

   

2.

Piotrowski - Rink

Gwiazda - Krajna

 

   

3.

Makowski - Płachta

Piast Łasin-LUKS Chełmno

 

   

4.

Wesołowski - Baczyńska

Piast Łasin-UZTS Barcin

 

   

5-8

Miszczyk - Suchocka

Sokół Gniewkowo

 

   

 

Strychalski - Szatkowska

 LUKS Chełmno

 

   

 

Gotowalski - Urbańska

Sokół Gniewkowo

 

   

 

Kała - Sawicka

Krajna Sępólno

 

   
           
 

Drużynowo

       
           

1.

LUKS Chełmno

Hennig Katarzyna

Płachta Kinga

Szatkowska Natalia

 

2.

Krajna Sępólno

Rink Oliwia

Sawicka Wiktoria

awans do półf. OOM

 

3.

UZTS Barcin

Baczyńska Marika

Nawrocka Aleksandra

awans do półf. OOM

 

4.

Sokól Gniewkowo

Urbańska Martyna

Suchocka Oliwia

 

 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
         

 

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA