Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie43
miesi帷294
wszystkie328449

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW M這dziczka 2013
MW M這dziczka 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa   M這dziczek

 
 

14.04.2012 Che軛no

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur

Pkt

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Che軛no

2000

60

 

2.

Szymczak

Julia

IKTS Note

2000

56

 

3.

B豉瞠jewicz

Zuzanna

LUKS Che軛no

2001

53

 

4.

Koco

Sandra

LUKS Che軛no

2000

51

 

5-8

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

46

 

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

46

 

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Che軛no

2000

46

 

 

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

46

 

9.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

42

 
             
 

Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski

       
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Pkt.

 

1-2

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Che軛no

2000

 

awans do pó貨. MP

 

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

 

awans do pó貨. MP

3.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

 

 

 

4.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

 

 

5-8

Lichocka

Antonina

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

40

 

 

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

40

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

40

 

 

Pawlak

Paulina

IKTS Note

2000

40

 

9-16

Duszy雟ka

Dominika

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

33

 

 

B豉szak

Justyna

IKTS Note Inowroc豉w

2001

33

 

 

Szymanowicz

Monika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2000

33

 

 

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2001

33

 

 

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

33

 

 

Wollermann

Patrycja

ULKS Kamie Kr.

2000

33

 

 

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

33

 

 

Olech

Aleksandra

KST Energa-Manekin Toru

2001

33

 

17-24

Zara

Natalia

Kusy Laskowice

2001

24

 

 

Czapiewska

Weronika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2000

24

 

 

Siwiec

Daria

IKTS Note

2000

24

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

24

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note

2003

24

 

 

Partyka

Weronika

Kusy Lasowice

2000

24

 

 

Kr篹el

Sylwia

Kusy Laskowice

2001

24

 

 

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

24

 

25-29

Weso這wska

Julia

Kusy Lasowice

2000

13

 

 

Suchocka

Alicja

Kusy Lasowice

2000

13

 

 

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

13

 

 

Or這wska

Ma貪orzata

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

13

 

 

Zab這cka

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

13

 
             
 

Gra podwójna

         
             

1.

Szczuka - Koco

LUKS Che軛no

 

     

2.

B豉瞠jewicz-Szymczak

LUKS Che軛no-IKTS Note

 

     

3.

Gaca - Jackowska

UZTS Barcin

 

     

4.

Kwiatkowska Al..-Rybacka

LUKS Che軛no-Krajna

 

     

5-8

Adamska-B豉szak

Emdek-IKTS Note

 

     

 

Ka豉-Wollermann

Krajna-LKS Kamionka

 

     

 

Panek - P豉chta

LUKS Che軛no

 

     

 

Partyka-Weso這wska

Kusy Laskowice

 

     

9-16

Pawlak-Siwiec

IKTS Note Inowroc豉w

 

     

 

Sikorska Zuz.-Duszy雟ka

Tytan 65 Bydgoszcz

 

     

 

Zara - Kr篹el

Kusy Laskowice

 

     

 

Szymanowicz-Czapiewska

LKS Kamionka Kamie Kraj.

 

     

 

Kwiatkowska Marita-Bujak

IKTS Note Inowroc豉w

 

     

 

Olech-Wojciechowska

KST Energa Manekin Toru

 

     

 

Or這wska-Lichocka

Tytan 65 Bydgoszcz

 

     

 

Wardzi雟ka-Suchocka Alicja

Kusy Laskowice

 

     

17

Sikorska Julia-Zab這cka

Tytan 65 Bydgoszcz

 

     
             
 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

       
 

21.04.2013 Chelmno

         
             

1.

LUKS I Che軛no

Szczuka Agata

Koco Sandra

B豉瞠jewicz Zuzanna

Kwiatkowska Alicja

 

2.

UZTS  Barcin

Gaca Alicja

Jackowska Julia

 

 

Awans do pó貨. MP

3.

IKTS Note  Inowroc豉w

Szymczak Julia

Pawlak Paulina

Hermanowska Weronika

 

Awans do pó貨. MP

4.

Krajna S瘼ólno

Ka豉 Julia

Rybacka Patrycja

 

 

 

5-8

Tytan I Bydgoszcz

Lichocka Antonina

Or這wska Ma貪orzata

 

 

 

 

Energa Manekin Toru

Olech Aleksandra

Wojciechowska Martyna

 

 

 

 

Tytan II Bydgoszcz

Sikorska Zuzanna

Sikorska Julia

 

 

 

 

LUKS II Che軛no

P豉chta Weronika

Panek Daria

 

 

 

9-12

Kusy II Laskowice

Zara Wioletta

Suchocka Alicja

Wardzi雟ka Natalia

 

 

 

LUKS III Che軛no

Pi豉t Agnieszka

Koco Roksana

 

 

 

 

LKS Kamionka Kamie Kraje雟ki

Wollermann Patrycja

Czapiewska Weronika

 

 

 

 

Kusy I Laskowice

Partyka Weronika

Weso這wska Julia

 

 

 

13-14

LUKS IV Che軛no

Korze雟ka Ma貪orzata

Oller Daria

Nogalska Agata

 

 

 

Tytan III Bydgoszcz

Zab這cka Weronika

Lange Lidia

 

 

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA