Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie45
miesi帷459
wszystkie322396

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW M這dzik 2013
MW M這dzik 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików

     
 

                Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski

         
 

20.04.2013 Che軛no

           
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Pkt.

     

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

awans do pó貨. MP

 

2.

Jackowiak

Karol

Emdek Bydgoszcz

2000

56

awans do pó貨. MP

 

3.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudzi康z

2000

53

     

4.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

51

     

5-8

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

46

     

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

46

     

 

Thomas

Jacek

Krajna S瘼ólno

2000

46

     

 

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

46

     

9-16

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

36

     

 

Adamczyk

Daniel

Olimpia Grudzi康z

2000

36

     

 

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

36

     

 

Szyma雟ki

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2000

36

     

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrz瑿ie

2000

36

     

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

36

     

 

Behrend

Karol

Olimpia Grudzi康z

2000

36

     

 

Winowiecki

Przemys豉w

Krajna S瘼ólno

2000

36

     

17-24

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

24

     

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

     

 

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

24

     

 

Matuszkiewicz

Mateusz

UKS 22 W這c豉wek

2001

24

     

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

24

     

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

24

     

 

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

24

     

 

Janowicz

Kasper

UKS 22 W這c豉wek

2000

24

     

25-32

Kawczy雟ki

Mi這sz

Piast Kruszwica

2000

13

     

 

Koniarski

Pawe

Kusy Laskowice

2000

13

     

 

Suchocki

Sebastian

Sokó Gniewkowo

2000

13

     

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

13

     

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

13

     

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

13

     

 

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2001

13

     

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

13

     
                 
 

Gra podwójna

             
                 

1.

Thomas-Szyma雟ki

Krajna-Olimpia

 

         

2.

Olszewski-Jackowiak

Emdek Bydgoszcz

 

         

3.

Malicki-Behrendt

Olimpia Grudzi康z

 

         

4.

Stypka -Winowiecki

Gwiazda-Krajna

 

         

5-8

Rumi雟ki-Rybowicz

Piast ζsin-LZS Jastrz

 

         

 

Jarz帳kowski-Maruszak

KST Energa-Manekin

 

         

 

Mikulski - Repke

Emdek Bydgoszcz

 

         

 

Nikel - Koniarski

Kusy Laskowice

 

         

9-16

Ligmanowski-Zió趾owski

Kusy Laskowice

 

         

 

Marchlewski-Lema雟ki

Energa-Manekin-Krajna

 

         

 

Deja-Cio趾owski

Olimpia Grudzi康z

 

         

 

Garlik-Kawczy雟ki

Piast Kruszwica

 

         

 

Kopczyk - Wo幡iak

LUKS Che軛no

 

         

 

Cichoracki-Adamczyk

Energa-Manekin-Olimpia

 

         

 

Matuszkiewicz-Janowicz

UKS 22 W這clawek

 

         

 

Szyc-Nowarkiewicz

Krajna Sepólno

 

         

17.

Suchocki-Brandt

Sokó Gniewkowo

 

         
                 
 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

         
 

21.04.2013 Che軛no

             
                 

1.

Emdek I Bydgoszcz

Jackowiak Karol

Olszewski Marcin

 

 

awans do pó貨. MP

 

2.

Olimpia I Grudzi康z

Szyma雟ki Pawe

Malicki Tomasz

Behrendt Karol

 

awans do pó貨. MP

 

3.

UKS 22 I W這c豉wek

Janowicz Kacper

Matuszkiewicz Mateusz

 

       

4.

Energa Manekin I Toru

Jarz帳kowski Pawe

Maruszak Jakub

Marchlewski Kacper

       

5-8

Kusy I Laskowice

Koniarski Pawe

Nikel Marcin

 

       

 

Krajna I S瘼ólno

Thomas Jacek

Lema雟ki Stanis豉w

Winowiecki Przemys豉w

       

 

Emdek II Bydgoszcz

Repke Mateusz

Mikulski Rados豉w

 

       

 

Gwiazda Bydgoszcz

Stypka Filip

Szynka Jakub

Makarewicz Mateusz

       

9-12

Olimpia II Grudzi康z

Deja Dominik

Cio趾owski Pawe

 

       

 

Sokó  Gniewkowo

Brandt Jakub

Suchocki Sebastian

 

       

 

Kusy II Laskowice

Wydef Daniel

Zió趾owski Rados豉w

Rosó Mi這sz

       

 

Krajna II S瘼ólno

Nowarkiewicz Jakub

Szyc Hubert

 

       

13-16

LUKS II Che軛no

Stecze Miko豉j

Kubiak J璠rzej

Zaborowski Konrad

       

 

Energa Manekin II Toru

Cichoracki Mi這sz

Wasylkowski Jakub

 

       

 

Olimpia III Grudzi康z

Adamczyk Daniel

Go鎍zewski Kacper

Go鎍zewski Maciej

       

 

LUKS I Che軛no

Kopczyk Dawid

Wo幡iak Bartosz

 

       
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA