Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Żak 2013
MW Żak 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 

1.06.2013 Grudziądz

     
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

60

2.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

56

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

53

4.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

51

5-8

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

46

 

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

46

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

46

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

46

9-16

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

36

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

36

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

36

 

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

36

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

36

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

36

 

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

36

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

36

17-24

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

24

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

24

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

24

 

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

24

 

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

24

 

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

24

 

Wołodźko

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

2004

24

 

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

24

25-32

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

13

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

13

 

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

13

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

13

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

13

 

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

13

 

Jendernal

Nikodem

Olimpia Grudziądz

2003

13

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

13

           
 

Gra podwójna

       
           

1.

Maruszak

Jarząbkowski

KST Energa-Manekin Toruń

   

2.

Marchlewski

Lemański

KST Energa-Manekin Toruń-Krajna

   

3.

Gończewski

Ciołkowski

Olimpia Grudziądz

   

4.

Błachnio

Szyc

Piast Łasin - Krajna

   

5-8

Adamczyk

Paczkowski

Olimpia Grudziądz - Emdek Bydgoszcz

   

 

Makarewicz

Majchrzak

Gwiazda Bydgoszcz-Tytan Bydgoszcz

   

 

Zakrzewski

Kwaśnik

Sokół Gniewkowo

   

 

Kopczyk

Woźniak

LUKS Chełmno

   

9-16

Stróżyński

Jagodziński

Emdek Bydgoszcz-LUKS Chełmno

   

 

Steczeń

Zaborowski

LUKS Chełmno

   

 

Szymański

Kubiak

Start Lubraniec - LUKS Chełmno

   

 

Koniarski

Błachowicz

Kusy Laskowice

   

 

Zgliński

Wołodźko

KST Energa-Manekin Toruń

   

 

Chudecki

Kocik

Kusy Laskowice

   

 

Lutowski

Cieślak

Kusy Laskowice

   

 

Marcinkowki

Jendernal

Olimpia Grudziądz

   

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków
  02.06.2013 Grudziądz      
         
         
1.  Energa Manekin Toruń Kacper Marchlewski Jakub Maruszak Paweł Jarząbkowski
2.  Olimpia I Grudziądz Paweł Ciołkowski Maciej Gończewski Krystian Adamczyk
3.  LUKS I Chełmno Dawid Kopczyk Bartosz Woźniak  
4.  Krajna I Sępólno Stanisław Lemański Hubert Szyc  
5-6 LUKS II Chełmno Mikołaj Steczeń Konrad Zaborowski Jędrzej Kubiak
  Kusy I Laskowice Jakub Lutowski Jakub Cieślak  
7-8 Kusy II Laskowice Patryk Chudecki Fryderyk Kocik  
  Olimpia II Grudziądz Nikodem Jendernal Olaf Marcinkowski  
9 Kusy III Laskowice Igor Koniarski Mikołaj Błachowicz  
10 Kusy IV Laskowice Mateusz Wesołowski Paweł Modliszewski  
11 UZTS Barcin Karol Forgiel Wiktor Kasznia  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA