Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień43
miesiąc294
wszystkie328449

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2013 arrow MW Żaczka 2013
MW Żaczka 2013 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 

1.06.2013 Grudziądz

     
           

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

60

2.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

56

3.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

53

4.

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

51

5-8

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

46

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

46

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

46

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

46

9-16

Lange

 Lilia

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

36

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

36

 

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

36

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

36

 

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

36

 

Ligmanowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2002

36

 

Grzybowska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2002

36

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

36

17-24

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

24

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

24

 

Grzybowska

Klaudia

UKS Kusy Laskowice

2002

24

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

24

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

24

 

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

24

 

Rujner

Martyna

UKS Kusy Laskowice

2002

24

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

24

25-28

Kilanowska

Emilia

UKS Kusy Laskowice

2002

15

 

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

15

 

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

15

 

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

15

           
 

Gra podwójna

       
           

1.

Panek

Płachta

LUKS Chełmno

   

2.

Bujak

Kwiatkowska

IKTS Noteć Inowrocław

   

3.

Sikorska Zuz.

Sikorska Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

   

4.

Kocoń

Piłat

LUKS Chełmno

   

5-8

Adamska

Grzybowska Nat

Emdek- Kusy

   

 

Wachowska

Łącka

UZTS Barcin

   

 

Oller

Nogalska

LUKS Chełmno

   

 

Kaczmarek

Piątkowska

UKS Kusy Laskowice

   

9-14

Drąg

Dajewska

LUKS Chełmno

   

 

Lange

Świetlik

Tytan 65 Bydgoszcz

   

 

Błach

Papierowska

UKS Kusy Laskowice

   

 

Kilanowska

Grzybowska Kl

UKS Kusy Laskowice

   

 

Rujner

Ligmanowska

UKS Kusy Laskowice

   

 

Kijewska

Korzeńska

Start Lubraniec-LUKS Chełmno

   

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

 
 

02.06.2013 Grudziądz

       
           
           

1.

LUKS I  Chełmno

Daria Panek

Weronika Płachta

 

 

2.

Tytan  Bydgoszcz

Zuzanna Sikorska

Julia Sikorska

 

 

3.

LUKS II  Chełmno

Agnieszka Piłat

Roksana Kocoń

 

 

4.

LUKS III  Chełmno

Daria Oller

Agata Nogalska

Małgorzata Korzeńska

 

5-6

IKTS Noteć  Inowrocław

Marita Kwiatkowska

Oliwia Bujak

 

 

 

Kusy III Laskowice

Julia Ligmanowska

Emilia Kilanowska

 

 

7-8

Kusy II Laskowice

Martyna Rujner

Natalia Grzybowska

 

 

 

UZTS I Barcin

Sara Wachowska

Juliia Łącka

Weronika Kaczmarek

 

9-10

Kusy I Laskowice

Amelia Błach

Angelika Papierowska

 

 

 

Kusy IV Laskowice

Klaudia Grzybowska

Dominika Partyka

 

 

11-12

Krajna Sępólno

Rozalia Wierzchucka

Klara Lemańska

 

 

 

UZTS II Barcin

Julia Malinowska

Roksana Dypold

 

 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA