Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzień169
miesiąc516
wszystkie327260

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow I WTK Seniorek
I WTK Seniorek 13/14 Drukuj

 

       

I WTK Seniorek 2013/14

 
 

29.09.2013 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Kowal

Anna

UZTS Barcin

1987

90

awans do I Grand Prix

2.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

85

awans do I Grand Prix

3.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

81

 

4.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

77

 

5-6

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

73

 

 

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

73

 

7-8

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

69

 

 

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

69

 

9-12

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

62

 

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

62

 

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

62

 

 

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

62

 

13-16

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

53

 

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

53

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

53

 

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1999

53

 

17-21

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

40

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

40

 

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

40

 

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

40

 

 

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

40

 

22

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

56

 

23

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

43

 

24

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

12

 
             
 

zaw. Błażejewicz Zuzanna, Rybacka Patrycja, Kała Julia

   
 

otrzymują średnią punktów z ostatnich 4 turniejów - udział w I Grand Prix młodziczek

             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA