Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow I WTK Żaczek
I WTK Żaczek 13/14 Drukuj

 

      

   

I WTK Żaczek 2013-14

   
   

13.10.2013 Gniewkowo

   
           

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

50

2.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

47

3.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

44

4.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

42

5-6

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

 

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

39

7-8

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

37

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

37

9-12

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

33

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

 

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

33

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

13-16

Rybacka

Aleksandra

Kamionka Kamień Krajeński

2003

28

 

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

28

 

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

28

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

28

17-24

Kobus

Sandra

Kamionka Kamień Krajeński

2004

20

 

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

20

 

Orzech

Emilia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

20

 

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

20

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

20

25-32

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

11

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

11

 

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

Borek

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

11

 

Staskiewicz

Katarzyna

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

11

33-42

Turulska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

Radzimska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

6

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

6

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

6

 

Kaina

Sylwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

 

Stasierowska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2004

6

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

6

 

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA