Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień109
miesiąc313
wszystkie329158

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po I WTK Kadetów

     
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

     

1.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

64

     

2.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

60

     

3.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

54

     

4.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

52

     

5-6

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

49

     

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

49

     

7-8

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

45

     

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

45

     

9-12

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

40

     

 

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

40

     

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

40

     

 

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

40

     

13-16

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

     

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

33

     

 

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

     

 

Kalaczynski

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

33

     

17-24

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

     

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

     

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

24

     

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

     

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

     

 

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

     

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

24

     

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

24

     

25-32

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

13

     

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

13

     

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

13

     

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

13

     

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

13

     

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

13

     

 

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

13

     

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

13

     

33-48

Kaliński

Marcin

KST Energa Manekin Toruń

2000

8

     

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

     

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

     

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

     

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

8

     

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

8

     

 

Deja

Dominik

Olimpia Unia Grudziądz

2001

8

     

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

8

     

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

8

     

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

8

     

 

Adamczyk

Daniel

Olimpia Unia Grudziądz

2000

8

     

 

Wyżga

Damian

Olimpia Unia Grudziądz

1999

8

     

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

8

     

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

8

     

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

     

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa Manekin Toruń

1999

8

     

49-64

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

     

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

7

     

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

7

     

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

7

     

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

7

     

 

Czubak

Jakub

EMDEK Bydgoszcz

2002

7

     

 

Błażewicz

Andrzej

Piast Kruszwica

2000

7

     

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

7

     

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

7

     

 

Frosin

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

7

     

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

7

     

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

7

     

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2001

7

     

 

Strużyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

7

     

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

7

     

 

Paczkowski

Rafał

EMDEK Bydgoszcz

2003

7

     

65

Mrozik

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

5

     
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA