Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc533
wszystkie323835

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po I WTK Seniorów 2013/14

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

275

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

220

3.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

145

4.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

135

5.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

125

6.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

125

7.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

125

8.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

9.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

115

10.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

11.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

73

12.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

13-16

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

 

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

62

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

17-20

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

53

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

21-27

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

40

 

Lisiecki

Mateusz

Pogoń Mogilno

84

40

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

40

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

28.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

28

29-36

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

25

 

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

25

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

 

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

25

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

 

Pierzchała

Mirosław

Pogoń Mogilno

62

25

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

37-52

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

17

 

Derengowski

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

92

17

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

17

 

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

17

 

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

17

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

17

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

17

 

Kuhn

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

85

17

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

 

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

17

53-62

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

14

 

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

14

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

14

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

14

 

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

14

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

0

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

14

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA