Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień109
miesiąc313
wszystkie329158

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Juniorki po I WTK
Juniorki po I WTK 13/14 Drukuj

 

      

Po I WTK Juniorek 2013-14

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

113

2.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

3.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

80

4.

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

75

5.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

59

6.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

56

7-8

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

52

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

52

9-12

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

47

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

47

 

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

47

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

47

13-16

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

39

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

39

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

39

17-24

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

28

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

28

 

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

28

 

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

28

 

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

 

Tes

Paulina

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

28

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

28

25-32

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

16

 

Szymanowicz

Monika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

16

 

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

16

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

16

 

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

16

 

Wollerman

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

16

33-35

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

11

 

Czapiewska

Weronika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

11

 

Iskra

Wiktoria

UZTS Barcin

2000

11

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA