Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień28
miesiąc279
wszystkie328434

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 13/14 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów

     
 

20.10.2013 Kamień Kraj.

             
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

     

1.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

60

awans do II Grand Prix

 

2.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

57

awans do II Grand Prix

 

3.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

54

     

4.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

52

     

5-6

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

49

     

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

49

     

7-8

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

45

     

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

45

     

9-12

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

40

     

 

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

40

     

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

40

     

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

40

     

13-16

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

33

     

 

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

     

 

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

     

 

Kalaczynski

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

33

     

17-24

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

24

     

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

24

     

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

     

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

24

     

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

24

     

 

Koniarski

Paweł

Kusy Laskowice

2000

24

     

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

24

     

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

24

     

25-32

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

13

     

 

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

13

     

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

13

     

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

13

     

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

     

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

13

     

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

13

     

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

13

     

33-48

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

     

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

8

     

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

     

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

8

     

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

8

     

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

8

     

 

Błażewicz

Andrzej

Piast Kruszwica

2000

8

     

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

8

     

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

     

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

8

     

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

8

     

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

8

     

 

Wyżga

Damian

Olimpia Unia Grudziądz

1999

8

     

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

8

     

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

8

     

 

Deja

Dominik

Olimpia Unia Grudziądz

2001

8

     

49-61

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

7

     

 

Kwiatkowski

Marcel

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

7

     

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

7

     

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

7

     

 

Aniśko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

7

     

 

Janiewicz

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

1999

7

     

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

7

     

 

Mrozik

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

7

     

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

7

     

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

7

     

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

7

     

 

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

7

     

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

7

     
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA