Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzie28
miesi帷279
wszystkie328434

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK M這dzik闚
II WTK M這dzik闚 13/14 Drukuj

 

      

II WTK M這dzików

 
 

19.10.2013 Kamie Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

50

awans do II Grand Prix

2.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

47

awans do II Grand Prix

3.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

44

 

4.

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

42

 

5-6

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

39

 

7-8

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

37

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

37

 

9-12

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

33

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

33

 

 

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

33

 

 

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

33

 

13-16

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

28

 

 

Wy瞟a

ㄆkasz

Olimpia Grudzi康z

2001

28

 

 

Pawlikowski

Pawe

Kusy Laskowice

2001

28

 

 

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

28

 

17-24

Glica

Rafa

UKS TOP Solec Kuj.

2001

20

 

 

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

20

 

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

20

 

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna S瘼ólno

2001

20

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

20

 

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

20

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

20

 

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

20

 

25-32

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

11

 

 

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

11

 

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

11

 

 

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

11

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

11

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

11

 

 

Bleja

Miko豉j

UKS TOP Solec Kuj.

2001

11

 

33-48

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

6

 

 

Kwiatkowski

Marcel

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

6

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna S瘼ólno

2001

6

 

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Szyma雟ki

Jan

Start Lubraniec

2002

6

 

 

Kokoszka

Piotr

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

6

 

 

Koniarski

Kacper

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Barczak

Jakub

Sokó Gniewkowo

2003

6

 

 

Nikolaus

Mi這sz

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

6

 

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

6

 

 

Kubiak

Marcin

Sokó Gniewkowo

2001

6

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Kujawa

Adrian

Sokó Gniewkowo

2001

6

 

 

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

6

 

49-60

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

4

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2002

4

 

 

Plutowski

Kacper

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2002

4

 

 

Ani鄂o

Sergiusz

Krajna S瘼ólno

2004

4

 

 

Lipi雟ki

Adrian

UKS TOP Solec Kuj.

2002

4

 

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

4

 

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

4

 

 

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2004

4

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA