Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzie105
miesi帷519
wszystkie322456

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK M這dziczek
II WTK M這dziczek 13/14 Drukuj

 

      

II WTK M這dziczek

 
 

19.10.2013 Kamie Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

50

awans do II Grand Prix

2.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

47

awans do II Grand Prix

3.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

44

 

4.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

42

 

5-6

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

39

 

 

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

39

 

7-8

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

37

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note Inowroc豉w

2003

37

 

9-12

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

33

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokó Gniewkowo

2001

33

 

 

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2001

33

 

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

33

 

13-16

Winklarz

Dominika

Kusy Laskowice

2001

28

 

 

Czapiewska

Weronika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2001

28

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

28

 

 

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

28

 

17-24

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

20

 

 

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2002

20

 

 

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

20

 

 

Or這wska

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2001

20

 

 

B豉szak

Justyna

IKTS Note Inowroc豉w

2001

20

 

 

Róg

Wiktoria

Kusy Laskowice

2002

20

 

 

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

20

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

20

 

25-32

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

11

 

 

Rybacka

Aleksandra

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

11

 

 

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

11

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

11

 

 

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

11

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

11

 

 

Grzybowska

Klaudia

Kusy Laskowice

2002

11

 

33-41

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

6

 

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

6

 

 

真kowska

Marta

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Radziszewska

Dominika

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Czapiewska

Natalia

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

6

 

 

Mróz

Dominika

Sokó Gniewkowo

2002

6

 

 

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

6

 

 

Zara

Natalia

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

6

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA