Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 13/14 Drukuj

 

       

II WTK Seniorów 2013/14

 
 

24.11.2013 Sępólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

90

awans do II Grand Prix

2.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

85

awans do II Grand Prix

3.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

81

 

4.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

77

 

5-6

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

73

 

 

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

73

 

7-8

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

69

 

 

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

69

 

9-12

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

62

 

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

62

 

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

 

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

62

 

13-16

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

 

 

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

 

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

17-24

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

40

 

 

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

40

 

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

 

 

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

 

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

40

 

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

 

25-32

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

25

 

 

Buczkowski

Tomasz

Kamionka Kamień Kr.

93

25

 

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

25

 

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

25

 

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

25

 

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

25

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

 

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

 

33-48

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

 

 

Szmańda

Marcin

Krajna Sępólno

92

17

 

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

17

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

17

 

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

17

 

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

17

 

 

Januszewski

Sławomir

Krajna Sępólno

75

17

 

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

17

 

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

17

 

 

Dziamba

Robert

Emdek Bydgoszcz

94

17

 

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

 

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

17

 

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

 

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

17

 

49

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

28

 
             

zaw. Rogowski Piotr otrzymuje średnią punktów z I WTK

     

wyjazd z zawodnikami na II Gran Prix młodzików i młodziczek

     
             
   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA