Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK Seniorek
II WTK Seniorek 13/14 Drukuj

 

       

II WTK Seniorek 2013/14

 
 

24.11.2013 Sępólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

90

awans do II Grand Prix

2.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

85

awans do II Grand Prix

3.

Kowal

Anna

UZTS Barcin

1987

81

 

4.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

77

 

5-6

Bobrowska

Irena

AZS UMK Toruń

1982

73

 

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

73

 

7-8

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

69

 

 

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

69

 

9-12

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

62

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

62

 

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

62

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

62

 

13-16

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

53

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

53

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

53

 

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1999

53

 

17-20

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

44

 

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

44

 

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

44

 

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

44

 

21.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

56

 

22.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

43

 

23.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

12

 
             

zaw. Błażejewicz Zuzanna, Rybacka Patrycja, Kała Julia otrzymują

   

średnią punktów z I WTK - udział w II Grand Prix młodziczek

     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA