Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 13/14 Drukuj

 

       

     

II WTK Zaków

   
   

1.12.2013 Laskowice

   
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

50

2.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

47

3.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

44

4.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

42

5-6

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

39

 

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

39

7-8

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

37

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2003

37

9-12

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

33

 

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

33

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

33

13-16

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

28

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

28

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

28

 

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

28

17-24

Anisko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

20

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

20

 

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

20

 

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

20

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

20

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

20

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

20

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

20

25-32

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

11

 

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

11

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

11

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

11

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

11

33-48

Wesołowski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

6

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

6

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudziądz

2004

6

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

6

 

Wolender

Marian

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

6

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

6

 

Śmieszny

Dawid

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

6

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

6

 

Wolender

Artur

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

 

Ziaja

Nikodem

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

6

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

 

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

Kruczkowski

Bartlomiej

UKS Kusy Laskowice

2003

6

49

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA