Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzie105
miesi帷519
wszystkie322456

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow M這dzicy po II WTK
M這dzicy po II WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po II WTK M這dzików

   
               

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

90

101

191

2.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

52

77

129

3.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

56

54

110

4.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

44

54

98

5.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

39

52

91

6.

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

37

42

79

7.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

42

37

79

8.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

37

37

74

9.

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

39

33

72

10.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

33

33

66

11.

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

28

33

61

12.

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

33

28

61

13.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

20

39

59

14.

Wy瞟a

ㄆkasz

Olimpia Grudzi康z

2001

28

28

56

15.

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

20

33

53

16-17

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

33

20

53

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

33

20

53

18.

Pawlikowski

Pawe

Kusy Laskowice

2001

20

28

48

19.

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

28

20

48

20-23

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

20

20

40

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

20

20

40

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna S瘼ólno

2001

20

20

40

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

20

20

40

24.

Kujawa

Adrian

Sokó Gniewkowo

2001

28

6

34

25.

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

 

28

28

26.

Glica

Rafa

UKS TOP Solec Kuj.

2001

4

20

24

27-30

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

11

11

22

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

11

11

22

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

11

11

22

 

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

11

11

22

31.

B豉chnio

Piotr

Piast ζsin

2004

20

 

20

32-34

Bleja

Miko豉j

UKS TOP Solec Kuj.

2001

6

11

17

 

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

6

11

17

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

6

11

17

35-37

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

11

6

17

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

11

6

17

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

11

6

17

38-46

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

6

6

12

 

Barczak

Jakub

Sokó Gniewkowo

2003

6

6

12

 

Szyma雟ki

Jan

Start Lubraniec

2002

6

6

12

 

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

6

6

12

 

Koniarski

Kacper

Kusy Laskowice

2001

6

6

12

 

Kubiak

Marcin

Sokó Gniewkowo

2001

6

6

12

 

Kokoszka

Piotr

Kusy Laskowice

2001

6

6

12

 

Nikolaus

Mi這sz

Kusy Laskowice

2001

6

6

12

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna S瘼ólno

2001

6

6

12

47.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

 

11

11

48.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

11

 

11

49-50

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

4

6

10

 

Kwiatkowski

Marcel

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

4

6

10

51-52

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

6

4

10

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

6

4

10

53-58

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2004

4

4

8

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

4

4

8

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

4

4

8

 

Ani鄂o

Sergiusz

Krajna S瘼ólno

2004

4

4

8

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2004

4

4

8

 

Plutowski

Kacper

Kusy Laskowice

2002

4

4

8

59.

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

 

6

6

60-61

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

6

 

6

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Che軛no

2004

6

 

6

62-65

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2002

 

4

4

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2002

 

4

4

 

Lipi雟ki

Adrian

UKS TOP Solec Kuj.

2002

 

4

4

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

 

4

4

66-71

Tadych

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

4

 

4

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

4

 

4

 

Ba責zikowski

Pawe

LUKS Che軛no

2006

4

 

4

 

Boli雟ki

Kacper

Sokó Gniewkowo

2004

4

 

4

 

J璠rychowski

Olaf

LUKS Che軛no

2003

4

 

4

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2004

4

 

4

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA