Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień132
miesiąc403
wszystkie326440

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po II WTK Seniorów 2013/14

   
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

275

261

536

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

220

167

387

3.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

145

135

280

4.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

125

144

269

5.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

125

125

250

6.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

125

115

240

7.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

135

105

240

8.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

105

215

9.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

53

178

10.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

115

62

177

11.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

73

62

135

12.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

62

69

131

13.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

62

124

14.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

53

122

15.

Zatówka

Potryk

Olimpia Grudziądz

97

0

115

115

16.

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

62

115

17-18

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

53

106

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

53

106

19-20

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

40

102

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

40

102

21.

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

53

40

93

22-24

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

40

80

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

40

80

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

80

25.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

 

73

73

26-28

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

17

57

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

40

17

57

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

40

17

57

29.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

28

28

56

30-32

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

25

25

50

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

25

50

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

25

50

33-35

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

25

42

 

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

17

25

42

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

25

42

36-37

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

 

40

40

 

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

40

40

38.

Lisiecki

Mateusz

Pogoń Mogilno

84

40

 

40

39-43

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

17

34

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

17

34

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

17

17

34

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

17

34

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

17

34

44-45

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

14

17

31

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

14

17

31

46-47

Buczkowski

Tomasz

Kamionka Kamień Kr.

93

 

25

25

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

 

25

25

48-52

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

25

 

25

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

 

25

 

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

25

 

25

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

 

25

 

Pierzchała

Mirosław

Pogoń Mogilno

62

25

 

25

53-58

Szmańda

Marcin

Krajna Sępólno

92

 

17

17

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

 

17

17

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

 

17

17

 

Januszewski

Sławomir

Krajna Sępólno

75

 

17

17

 

Dziamba

Robert

Emdek Bydgoszcz

94

 

17

17

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

17

17

59-66

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

17

 

17

 

Derengowski

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

92

17

 

17

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

17

 

17

 

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

17

 

17

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

17

 

17

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

17

 

17

 

Kuhn

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

85

17

 

17

 

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

17

 

17

67-74

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

14

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

14

 

14

 

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

14

 

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

14

 

14

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

14

 

14

 

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

14

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

0

14

 

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

14

 

14

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA