Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 13/14 Drukuj

 

       

 

   

Po II WTK Żaków

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

50

50

100

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

47

44

91

3.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

47

86

4.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

44

42

86

5.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

42

39

81

6.

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

39

39

78

7.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2003

37

37

74

8.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

37

33

70

9-11

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

33

33

66

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

33

33

66

 

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

33

66

12-13

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

28

28

56

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

28

28

56

14.

Anisko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

33

20

53

15-16

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

20

28

48

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

20

28

48

17-18

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

28

20

48

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

20

48

19.

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

6

37

43

20-21

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

20

20

40

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

20

20

40

22-23

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

11

20

31

 

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

11

20

31

24-25

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

20

6

26

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

20

6

26

26-29

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

22

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

11

11

22

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

11

11

22

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

11

11

22

30.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

20

20

31-32

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

20

 

20

 

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

20

 

20

33-35

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

6

11

17

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

11

17

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

6

11

17

36-37

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

11

6

17

 

Ziaja

Nikodem

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

6

17

38.

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

5

11

16

39-47

Śmieszny

Dawid

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

6

12

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

6

6

12

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

6

6

12

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

6

6

12

 

Wesołowski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

6

6

12

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

6

12

 

Kruczkowski

Bartlomiej

UKS Kusy Laskowice

2003

6

6

12

 

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

6

6

12

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudziądz

2004

6

6

12

48-50

Wolender

Marian

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

5

6

11

 

Wolender

Artur

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

5

6

11

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

5

6

11

51.

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

5

5

10

52-53

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

6

 

6

 

Tyloch

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA