Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 13/14 Drukuj

 

       

   

Po II WTK Żaczek 2013-14

       
               

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

50

50

100

2.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

44

47

91

3.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

42

44

86

4.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

47

39

86

5.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

39

42

81

6.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

39

78

7.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

37

37

74

8.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

37

70

9.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

33

66

10.

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

37

20

57

11.

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

28

28

56

12.

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

20

33

53

13.

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

33

20

53

14-16

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

20

28

48

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

20

28

48

 

Orzech

Emilia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

20

28

48

17.

Rybacka

Aleksandra

Kamionka Kamień Krajeński

2003

28

20

48

18.

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

33

44

19.

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

20

20

40

20.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

33

33

21.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

33

 

33

22-23

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

20

31

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

11

20

31

24-25

Kobus

Sandra

Kamionka Kamień Krajeński

2004

20

11

31

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

20

11

31

26-27

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

28

 

28

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

28

 

28

28-29

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

20

26

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

6

20

26

30-35

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

11

11

22

 

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

22

 

Borek

Magdalena

Kamionka Kamień Krajeński

2003

11

11

22

 

Staskiewicz

Katarzyna

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

11

22

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

11

11

22

35.

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

20

36.

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

6

11

17

37-40

Radzimska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

6

7

13

 

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

6

7

13

 

Kaina

Sylwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

7

13

 

Stasierowska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2004

6

7

13

41-42

Kieloch

Nina

Olimpia Grudziądz

2003

 

7

7

 

Błaszak

Jagienka

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

7

7

43-45

Turulska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

6

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

6

 

6

 

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

6

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA