Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień45
miesiąc459
wszystkie322396

Gościmy

Start arrow Liga młodzieżowa chłopców arrow L.M. grupa B
LM grupa B - I runda Drukuj

 

 

                                                                             WYNIKI

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

 

GRUPY B W SEZONIE 2008/2009 - I RUNDA

  
    I termin – 27.09.08 r. /sobota /

KUSY IV LASKOWICE 8-2 UKS ATLETIC KIJEWO  
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ 8-4 ULKS KAMIEŃ KRAJ.  
LUKS IV CHEŁMNO 8-1 LUKS V CHEŁMNO  
EMDEK III BYDGOSZCZ 3-8 TYTAN III BYDGOSZCZ  
II termin – 04.10.08 r. /sobota/

ULKS KAMIEŃ KRAJ. 5-8 KUSY IV LASKOWICE  
LUKS V CHEŁMNO 1-8 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ  
TYTAN III BYDGOSZCZ 1-8 LUKS IV CHEŁMNO  
UKS ATLETIC KIJEWO 4-8 EMDEK III BYDGOSZCZ  
III termin – 18.10.08 r. / sobota /

KUSY IV LASKOWICE 8-0 LUKS V CHEŁMNO  
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ 8-4 TYTAN III BYDGOSZCZ  
LUKS IV CHEŁMNO 8-2 EMDEK III BYDGOSZCZ  
UKS ATLETIC KIJEWO 0-8 ULKS KAMIEŃ KRAJ.  
     IV termin –25.10.08 r. /sobota /

TYTAN III BYDGOSZCZ 5-8 KUSY IV LASKOWICE  
EMDEK III BYDGOSZCZ 1-8 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ  
LUKS IV CHEŁMNO 8-0 UKS ATLETIC KIJEWO  
LUKS V CHEŁMNO 0-8 ULKS KAMIEŃ KRAJ.  
V termin – 08.11.08 r. / sobota /

KUSY IV LASKOWICE 8-0 EMDEK III BYDGOSZCZ  
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ 5-8 LUKS IV CHEŁMNO  
UKS ATLETIC KIJEWO 5-8 LUKS V CHEŁMNO  
ULKS KAMIEŃ KRAJ. 8-4 TYTAN III BYDGOSZCZ  
VI termin – 15.11.08 r. /sobota/

LUKS IV CHEŁMNO 8-1 KUSY IV LASKOWICE  
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ  8-2 UKS ATLETIC KIJEWO  
TYTAN III BYDGOSZCZ 8-2 LUKS V CHEŁMNO  
EMDEK III BYDGOSZCZ 1-8 ULKS KAMIEŃ KRAJ.  
VII termin – 22.11.08 r. /sobota/

KUSY IV LASKOWICE  5-8 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ  
UKS ATLETIC KIJEWO  1-8 TYTAN III BYDGOSZCZ  
LUKS V CHEŁMNO  0-8 EMDEK III BYDGOSZCZ  
ULKS KAMIEŃ KRAJ.  3-8 LUKS IV CHEŁMNO  
VIII termin rezerwowy KPOZTS –29.11.08 r. /sobota/

 

 

Tabela po I rundzie:

LP. Nazwa Klubu Ilość meczów Punkty Małe punkty
1 LUKS IV CHEŁMNO 7 14 56-13
2 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ 7 12

53-25

3 KUSY IV LASKOWICE 7 10 46-28
4 ULKS KAMIEŃ KRAJ. 7 8 44-29
5 TYTAN III BYDGOSZCZ 7 6 38-38
6 EMDEK III BYDGOSZCZ 7 4 23-44
7 LUKS V CHEŁMNO 7 2 12-53
8 UKS ATLETIC KIJEWO 7 0 14-56
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA