Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 13/14 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów

   
 

2.03.2014 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

60

awans do III Grand Prix

2.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

57

awans do III Grand Prix

3.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

54

 

4.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

52

 

5-6

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

49

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

49

 

7-8

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

45

 

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

45

 

9-12

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

40

 

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

40

 

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

40

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

40

 

13-16

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

33

 

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

33

 

 

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

33

 

17-24

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

 

 

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

 

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

24

 

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

24

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

24

 

 

Deja

Dominik

Olimpia Unia Grudziądz

2001

24

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

24

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

 

25-32

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

13

 

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

13

 

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

13

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

13

 

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

13

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

13

 

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

13

 

33-48

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

8

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

8

 

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

8

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

8

 

 

Kalaczynski

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

 

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

8

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

8

 

 

Adamczyk

Daniel

Olimpia Unia Grudziądz

2000

8

 

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

8

 

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

8

 

 

Wyżga

Damian

Olimpia Unia Grudziądz

1999

8

 

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

8

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

8

 

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

8

 

49-63

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

7

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

7

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

7

 

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

7

 

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa Manekin Toruń

1999

7

 

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

7

 

 

Kołodziejczak

Maciej

Olimpia Unia Grudziądz

1999

7

 

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

7

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

7

 

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

7

 

 

Kotłowski

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2001

7

 

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2001

7

 

 

Mrozik

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

7

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

7

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA