Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzie167
miesi帷401
wszystkie322338

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 13/14 Drukuj

 

       

III WTK M這dzików

   
 

1.03.2014 Che軛no

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

50

awans do III Grand Prix

2.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

47

awans do III Grand Prix

3.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

44

 

4.

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

42

 

5-6

Glica

Rafa

UKS TOP Solec Kuj.

2001

39

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

39

 

7-8

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

37

 

 

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

37

 

9-12

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

33

 

 

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

33

 

 

Wy瞟a

ㄆkasz

Olimpia Grudzi康z

2001

33

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

33

 

13-16

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

28

 

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

28

 

 

Pawlikowski

Pawe

Kusy Laskowice

2001

28

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

 

17-24

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

20

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

20

 

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

20

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

20

 

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

20

 

 

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

20

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

20

 

 

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

20

 

25-32

Bleja

Miko豉j

UKS TOP Solec Kuj.

2001

11

 

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

11

 

 

Kujawa

Adrian

Sokó Gniewkowo

2001

11

 

 

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

11

 

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

11

 

 

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Kubiak

Marcin

Sokó Gniewkowo

2001

11

 

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

33-48

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2004

6

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

6

 

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

6

 

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

6

 

 

Nikolaus

Mi這sz

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna S瘼ólno

2001

6

 

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

6

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

6

 

 

Kwiatkowski

Marcel

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

6

 

 

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

6

 

 

Barczak

Jakub

Sokó Gniewkowo

2003

6

 

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

6

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

6

 

49-64

K瘰ik

Oliver

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

4

 

 

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Koniarski

Kacper

Kusy Laskowice

2001

4

 

 

Lipi雟ki

Adrian

UKS TOP Solec Kuj.

2002

4

 

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Che軛no

2004

4

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

4

 

 

Bobi雟ki

Karol

UKS TOP Solec Kuj.

2001

4

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

4

 

 

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

4

 

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Szyma雟ki

Jan

Start Lubraniec

2002

4

 

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

4

 

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

4

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Dorsz

Pawe

Kusy Laskowice

2001

4

 

65-69

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

3

 

 

Weso這wski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

3

 

 

Ba責zikowski

Pawe

LUKS Che軛no

2006

3

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

3

 

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

3

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA