Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj24
tydzień45
miesiąc369
wszystkie327807

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 13/14 Drukuj

 

      

III WTK Seniorów 2013/14

 

 

 

16.02.2014

         

 

             

 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

 

1.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

90

awans do III Grand Prix

2.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

85

awans do III Grand Prix

3.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

81

   

4.

Chojnowski

Patryk

Olimpia Grudziądz

90

77

   

5-6

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

73

   

 

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

73

   

7-8

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

69

   

 

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

69

   

9-12

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

   

 

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

62

   

 

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

62

   

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

   

13-16

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

   

 

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

53

   

 

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

   

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

   

17-24

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

40

   

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

40

   

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

40

   

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

   

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

   

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

   

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

   

 

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

   

25-32

Lisiecki

Mateusz

Pogoń Mogilno

84

25

   

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

25

   

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

25

   

 

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

25

   

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

25

   

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

   

 

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

25

   

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

25

   

33-48

Buczkowski

Tomasz

Kamionka Kamień Kr.

93

17

   

 

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

17

   

 

Pierzchała

Mirosław

Pogoń Mogilno

62

17

   

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

17

   

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

17

   

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

17

   

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

17

   

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

17

   

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

   

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

17

   

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

   

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

   

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

17

   

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

17

   

 

Łukaszewicz

Karol

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

   

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

   

49-60

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

14

   

 

Sadowski

Jacek

Kusy Laskowice

94

14

   

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

14

   

 

Mizera

Dawid

Piast Kruszwica

89

14

   

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

14

   

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

14

   

 

Malinowski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

80

14

   

 

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

14

   

 

Rogala

Krzysztof

Pogoń Mogilno

74

14

   

 

Szmańda

Marcin

Krajna Sępólno

92

14

   

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

14

   

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

99

14

   

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

28

   
               

zaw. Wieczerzak Jacek otrzymuje średnią punktów z I - II  WTK

       

udział w VII Gran Prix weteranów

         
               
     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA