Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień29
miesiąc280
wszystkie328435

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 13/14 Drukuj

 

      

 

   

III WTK Żaków

     

 

9.03.2014 Gniewkowo

       

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

50

awans do MP z listy krajowej

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

47

awans do MP z listy krajowej

3.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

44

awans do MP

4.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

42

 

5-6

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

39

 

7-8

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

37

 

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

37

 

9-12

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

 

 

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

33

 

 

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

33

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

33

 

13-16

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

28

 

 

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

28

 

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

28

 

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

17-24

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

20

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

20

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

20

 

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

20

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

20

 

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

20

 

 

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

25-32

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

11

 

 

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

11

 

 

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

11

 

 

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

33-48

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

 

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

6

 

 

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

6

 

 

Wesołowski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Podczaski

Jakub

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

 

 

Fudziński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

6

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

6

 

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

6

 

 

Rogalski

Ignacy

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

6

 

 

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

6

 

 

Kruczkowski

Bartlomiej

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudziądz

2004

6

 

 

Pryk

Kamil

Krajna Sępólno

2005

6

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

6

 

49-52

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

5

 

 

Stefański

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

5

 

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

5

 

 

Reszelewski

Łukasz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

5

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA