Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień132
miesiąc403
wszystkie326440

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 13/14 Drukuj

 

       

   

III WTK Żaczek 2013-14

     
 

9.03.2014 Gniewkowo

       
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

50

awans do MP z listy krajowej

2.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

47

awans do MP

3.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

44

 

4.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

42

 

5-6

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

39

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

 

7-8

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

37

 

 

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

37

 

9-12

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

33

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

33

 

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

33

 

13-16

Orzech

Emilia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

28

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

28

 

 

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

28

 

 

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

28

 

17-24

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

20

 

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

20

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

20

 

 

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

20

 

 

Staszkiewicz

Katarzyna

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

20

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

20

 

 

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

 

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

20

 

25-32

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Borek

Magdalena

Kamionka Kamień Krajeński

2003

11

 

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

11

 

 

Kobus

Sandra

Kamionka Kamień Krajeński

2004

11

 

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

11

 

 

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

11

 

 

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

33-41

Kieloch

Nina

Olimpia Grudziądz

2003

6

 

 

Kapłoniak

Aleksandra

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

 

Błaszak

Jagienka

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

 

Radzimska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Turulska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

6

 

 

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

 

Zielinkiewicz

Wiktoria

Olimpia Grudziądz

2004

6

 

 

Stasierowska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2004

6

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA