Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po III WTK Kadetów

       
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

 

1.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

49

64

75

188

 

2.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

64

52

68

184

 

3.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

60

64

52

176

 

4.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

54

54

64

172

 

5.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

52

40

60

152

 

6.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

49

40

45

134

 

7-8

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

45

45

40

130

 

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

45

45

40

130

 

9.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

40

49

33

122

 

10.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

33

54

120

 

11.

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

40

40

40

120

 

12.

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

49

33

106

 

13.

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

40

33

33

106

 

14.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

40

40

24

104

 

15.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

33

24

45

102

 

16.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

24

40

97

 

17.

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

33

24

81

 

18.

Kalaczynski

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

33

33

8

74

 

19.

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

13

24

33

70

 

20.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

13

24

61

 

21.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

8

24

56

 

22.

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

24

24

7

55

 

23.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

13

24

13

50

 

24.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

13

13

50

 

25-26

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

24

13

45

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

8

24

13

45

 

27-28

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

24

8

13

45

 

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

24

8

13

45

 

29.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

7

13

24

44

 

30.

Deja

Dominik

Olimpia Unia Grudziądz

2001

8

8

24

40

 

31.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

7

8

24

39

 

32.

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

7

7

24

38

 

33-34

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

13

8

13

34

 

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

13

8

13

34

 

35.

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

13

13

8

34

 

36.

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

8

13

8

29

 

37.

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

7

13

8

28

 

38.

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

13

7

8

28

 

39.

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

13

7

27

 

40.

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

13

13

 

26

 

41-44

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

8

8

8

24

 

 

Wyżga

Damian

Olimpia Unia Grudziądz

1999

8

8

8

24

 

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

8

8

8

24

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

8

8

24

 

45.

Koniarski

Paweł

Kusy Laskowice

2000

 

24

 

24

 

46-47

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

7

8

8

23

 

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

7

8

8

23

 

48.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

8

7

23

 

49.

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

13

 

8

21

 

50.

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

7

7

7

21

 

51.

Mrozik

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

5

7

7

19

 

52.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

 

8

8

16

 

53.

Adamczyk

Daniel

Olimpia Unia Grudziądz

2000

8

 

8

16

 

54-55

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

8

 

7

15

 

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa Manekin Toruń

1999

8

 

7

15

 

56.

Błażewicz

Andrzej

Piast Kruszwica

2000

7

8

 

15

 

57.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

8

7

 

15

 

58-59

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

7

7

14

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

 

7

7

14

 

60-62

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

7

 

7

14

 

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

7

 

7

14

 

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2001

7

 

7

14

 

63-64

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

 

8

8

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

 

 

8

8

 

65-67

Kaliński

Marcin

KST Energa Manekin Toruń

2000

8

 

 

8

 

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

8

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

8

 

 

8

 

68-70

Kołodziejczak

Maciej

Olimpia Unia Grudziądz

1999

 

 

7

7

 

 

Kotłowski

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2001

 

 

7

7

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

 

 

7

7

 

71-76

Kwiatkowski

Marcel

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

 

7

 

7

 

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

 

7

 

7

 

 

Aniśko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

 

7

 

7

 

 

Janiewicz

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

1999

 

7

 

7

 

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

 

7

 

7

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

 

7

 

7

 

77-80

Czubak

Jakub

EMDEK Bydgoszcz

2002

7

 

 

7

 

 

Strużyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

7

 

 

7

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

7

 

 

7

 

 

Paczkowski

Rafał

EMDEK Bydgoszcz

2003

7

 

 

7

 
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA