Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 13/14 Drukuj

 

       

Po III WTK Seniorów 2013/14

     
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

275

261

167

703

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

220

167

148

535

3.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

145

135

219

499

4.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

125

144

135

404

5.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

135

105

81

321

6.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

125

125

69

319

7.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

125

115

73

313

8.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

105

73

288

9.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

115

62

69

246

10.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

62

69

110

241

11.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

73

62

105

240

12.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

53

62

240

13.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

62

62

186

14-15

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

40

62

164

 

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

53

53

159

16.

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

53

53

159

17.

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

62

40

155

18.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

40

40

142

19.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

53

17

139

20.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

 

73

62

135

21-23

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

40

40

120

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

40

40

120

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

40

120

24.

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

53

40

25

118

25.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

0

115

 

115

26.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

25

53

103

27.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

25

25

40

90

28.

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

40

17

28

85

29.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

40

40

80

30.

Chojnowski

Patryk

Olimpia Grudziądz

90

 

 

77

77

31.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

17

17

74

32.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

28

28

17

73

33.

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

17

25

25

67

34.

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

25

17

67

35.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

 

40

65

36.

Lisiecki

Mateusz

Pogoń Mogilno

84

40

 

25

65

37.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

17

17

25

59

38-39

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

25

17

59

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

25

17

59

40.

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

40

17

 

57

41.

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

17

17

51

42.

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

 

25

25

50

43-44

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

25

 

25

50

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

 

25

50

45.

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

14

17

17

48

46.

Buczkowski

Tomasz

Kamionka Kamień Kr.

93

 

25

17

42

47.

Pierzchała

Mirosław

Pogoń Mogilno

62

25

 

17

42

48.

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

 

40

 

40

49-51

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

17

 

34

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

17

 

34

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

17

 

34

52.

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

17

17

34

53-54

Szmańda

Marcin

Krajna Sępólno

92

 

17

14

31

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

 

17

14

31

55.

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

17

 

14

31

56.

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

14

17

 

31

57-58

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

14

 

14

28

 

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

14

 

14

28

59.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

 

 

25

25

60.

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

25

 

 

25

61-65

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

 

 

17

17

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

 

 

17

17

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

 

 

17

17

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

 

 

17

17

 

Łukaszewicz

Karol

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

 

 

17

17

66-68

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

 

17

 

17

 

Januszewski

Sławomir

Krajna Sępólno

75

 

17

 

17

 

Dziamba

Robert

Emdek Bydgoszcz

94

 

17

 

17

69-75

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

17

 

 

17

 

Derengowski

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

92

17

 

 

17

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

17

 

 

17

 

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

17

 

 

17

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

17

 

 

17

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

17

 

 

17

 

Kuhn

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

85

17

 

 

17

76-81

Sadowski

Jacek

Kusy Laskowice

94

 

 

14

14

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

 

 

14

14

 

Mizera

Dawid

Piast Kruszwica

89

 

 

14

14

 

Malinowski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

80

 

 

14

14

 

Rogala

Krzysztof

Pogoń Mogilno

74

 

 

14

14

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

99

 

 

14

14

82-87

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

 

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

14

 

 

14

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

14

 

 

14

 

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

14

 

 

14

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

0

14

 

 

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

14

 

 

14

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA