Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 13/14 Drukuj

Po III WTK Juniorek 2013-14

     
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

133

162

380

2.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

110

85

62

257

3.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

80

95

80

255

4.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

59

62

59

180

5.

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

75

47

52

174

6.

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

52

52

56

160

7.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

47

28

75

150

8.

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

52

56

39

147

9.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

47

47

52

146

10.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

56

39

47

142

11.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

47

56

39

142

12.

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

47

47

39

133

13.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

28

52

47

127

14-15

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

39

39

47

125

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

39

47

125

16.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

39

39

39

117

17.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

28

47

28

103

18.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

39

28

28

95

19-20

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

28

28

28

84

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

28

84

21.

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

16

28

28

72

22.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

16

28

72

23.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

16

16

28

60

24.

Tes

Paulina

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

28

16

16

60

 

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

28

 

28

56

25.

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

28

28

 

56

27-28

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

28

16

44

 

Świerczyńska

Aneta

Kusy Laskowice

1996

 

28

16

44

29-32

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

 

16

16

32

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

 

16

16

32

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

 

16

16

32

32.

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

16

16

 

32

33-34

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

 

10

16

26

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

10

16

26

35-36

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

16

10

 

26

 

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

16

10

 

26

37.

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

 

10

11

21

38.

Iskra

Wiktoria

UZTS Barcin

2000

11

10

 

21

39.

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

 

16

 

16

40-42

Szymanowicz

Monika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

 

 

16

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

16

 

Wollerman

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

 

 

16

43.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

 

 

11

11

44-45

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

11

 

 

11

 

Czapiewska

Weronika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

11

 

 

11

46-51

Surma

Sara

UZTS Barcin

2000

 

10

 

10

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

 

10

 

10

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

 

10

 

10

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

 

10

 

10

 

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

 

10

 

10

 

Spychalska

Weronika

UZTS Barcin

2000

 

10

 

10

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA