Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 13/14 Drukuj

 

       

 

   

Po III WTK Żaków

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

50

50

50

150

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

47

44

47

138

3.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

47

44

130

4.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

44

42

39

125

5.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

42

39

42

123

6.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

37

37

39

113

7.

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

39

39

33

111

8.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

37

33

37

107

9.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

33

33

37

103

10.

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

33

33

99

11.

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

28

28

33

89

12.

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

33

33

20

86

13.

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

20

28

33

81

14.

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

20

28

28

76

15-16

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

28

20

28

76

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

20

28

76

17.

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

28

28

20

76

18.

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

20

20

28

68

19.

Barczak

Jakub

Sokół Gniewkowo

2003

6

37

20

63

20.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

20

20

20

60

21.

Anisko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

33

20

 

53

22.

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

11

20

20

51

23.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

20

6

20

46

24.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

11

11

20

42

25.

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

20

6

11

37

26.

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

11

20

6

37

27-28

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

11

33

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

11

11

11

33

29.

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

6

6

20

32

30.

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

6

11

11

28

31.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

11

11

28

32.

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

6

11

11

28

33.

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

11

11

6

28

34.

Modliszewski

Paweł

UKS Kusy Laskowice

2003

5

11

11

27

35.

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

6

6

11

23

36.

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

11

6

6

23

37.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

20

 

20

38-39

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

20

 

 

20

 

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

20

 

 

20

40-45

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

6

6

6

18

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

6

6

6

18

 

Wesołowski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

6

6

6

18

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

6

6

18

 

Kruczkowski

Bartlomiej

UKS Kusy Laskowice

2003

6

6

6

18

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudziądz

2004

6

6

6

18

46.

Ziaja

Nikodem

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

6

 

17

47.

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

5

5

6

16

48.

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

6

 

6

12

49.

Śmieszny

Dawid

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

6

 

12

50-52

Wolender

Marian

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

5

6

 

11

 

Wolender

Artur

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

5

6

 

11

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

5

6

 

11

53-57

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

 

6

6

 

Podczaski

Jakub

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

 

 

6

6

 

Fudziński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

 

6

6

 

Rogalski

Ignacy

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

 

6

6

 

Pryk

Kamil

Krajna Sępólno

2005

 

 

6

6

58.

Tyloch

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

6

 

 

6

59-62

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

 

 

5

5

 

Stefański

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

 

5

5

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

 

 

5

5

 

Reszelewski

Łukasz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA