Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 13/14 Drukuj

 

       

   

Po III WTK Żaczek 2013-14

         
                 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

50

50

50

150

2.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

44

47

47

138

3.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

42

44

42

128

4.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

47

39

39

125

5.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

39

44

122

6.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

39

42

37

118

7.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

37

37

39

113

8.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

37

37

107

9.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

33

20

86

10.

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

33

20

28

81

11.

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

33

33

77

12.

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

37

20

20

77

13-14

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

20

28

28

76

 

Orzech

Emilia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

20

28

28

76

15.

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

28

28

20

76

16.

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

20

33

20

73

17.

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

20

20

28

68

18.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

33

33

66

19.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

33

 

33

66

20.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

28

 

33

61

21-22

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

20

20

51

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

11

20

20

51

23.

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

20

28

 

48

24.

Rybacka

Aleksandra

Kamionka Kamień Krajeński

2003

28

20

 

48

25-26

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

11

11

20

42

 

Staszkiewicz

Katarzyna

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

11

11

20

42

27.

Kobus

Sandra

Kamionka Kamień Krajeński

2004

20

11

11

42

28-29

Czapiewska

Natalia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

20

11

37

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

6

20

11

37

30-32

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

11

33

 

Borek

Magdalena

Kamionka Kamień Krajeński

2003

11

11

11

33

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

11

11

11

33

33.

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

11

31

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

6

11

11

28

34.

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

20

11

 

31

35.

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

6

11

11

28

36.

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

28

 

 

28

37-38

Radzimska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

6

7

6

19

 

Stasierowska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2004

6

7

6

19

39-40

Kieloch

Nina

Olimpia Grudziądz

2003

 

7

6

13

 

Błaszak

Jagienka

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

7

6

13

41-42

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

6

7

 

13

 

Kaina

Sylwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

6

7

 

13

43-44

Turulska

Julia

Kamionka Kamień Krajeński

2003

6

 

6

12

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

6

 

6

12

45-47

Kapłoniak

Aleksandra

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

 

6

6

 

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

 

6

6

 

Zielinkiewicz

Wiktoria

Olimpia Grudziądz

2004

 

 

6

6

48

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

6

 

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA