Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzie168
miesi帷515
wszystkie327259

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow M這dziczka za sezon 13/14
M這dziczka za sezon 13/14 Drukuj

 

       

M這dziczki za sezon 2013/14 ( 3 najl. wyniki)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

B豉瞠jewicz

Zuzanna

LUKS Che軛no

2001

90

73

120

130

340

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

56

56

91

85

232

3.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

56

54

44

75

185

4.

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

50

52

33

60

162

5.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

42

44

42

75

161

6.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

44

39

50

46

140

7.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

33

42

39

46

127

8.

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2001

20

33

33

46

112

9.

Olech

Aleksandra

KST Energa-Manekin Toru

2001

37

0

37

36

110

10.

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

37

37

33

36

110

11.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note Inowroc豉w

2003

33

37

39

0

109

12.

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

39

33

28

36

108

13.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

33

33

33

41

107

14.

Zakrzewska

Julia

Sokó Gniewkowo

2001

33

33

20

36

102

15.

Or這wska

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

20

28

41

97

16.

Czapiewska

Weronika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2001

28

28

37

24

93

17.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

20

28

20

36

84

18.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

20

20

20

36

76

19.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

11

11

28

36

75

20-21

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

20

20

24

72

 

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

20

20

24

72

22.

B豉szak

Justyna

IKTS Note Inowroc豉w

2001

20

20

28

0

68

23.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

20

28

20

0

68

24.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

20

20

11

24

64

25.

Róg

Wiktoria

Kusy Laskowice

2002

20

20

20

0

60

26.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

6

20

11

24

55

27.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

11

6

6

36

53

28.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

11

11

11

24

46

29.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

11

11

20

15

46

30.

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

6

6

11

24

41

31.

Mróz

Dominika

Sokó Gniewkowo

2002

11

6

6

24

41

32.

Winklarz

Dominika

Kusy Laskowice

2001

0

28

11

0

39

33.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

6

11

11

15

37

34.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

11

11

0

15

37

35.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

20

0

11

0

31

36.

Zara

Natalia

Kusy Laskowice

2001

11

6

11

0

28

37.

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

0

6

6

15

27

38.

Rybacka

Aleksandra

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

11

11

0

0

22

39-40

Radziszewska

Dominika

Kusy Laskowice

2002

6

6

6

0

18

 

Czapiewska

Natalia

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

6

6

6

0

18

41.

Grzybowska

Klaudia

Kusy Laskowice

2002

6

11

0

0

17

42-48

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

6

0

6

0

12

 

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

6

0

6

0

12

 

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

6

0

6

0

12

 

Dajewska

Weronika

LUKS Che軛no

2005

6

0

6

0

12

 

Michalowa

Kinga

LUKS Che軛no

2006

6

0

6

0

12

 

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

6

0

6

0

12

 

Banach

Julia

LUKS Che軛no

2005

6

0

6

0

12

49.

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

0

11

0

0

11

50.

真kowska

Marta

Kusy Laskowice

2002

5

6

0

0

11

51-54

Kr篹el

Sylwia

Kusy Laskowice

2001

0

0

6

0

6

 

Orzech

Emilia

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

0

0

6

0

6

 

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

0

0

6

0

6

 

Maruszak

Emilia

KST Energa-Manekin Toru

2006

0

0

6

0

6

55.

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

0

6

0

0

6

56-58

Wrzeszczy雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2003

6

0

0

0

6

 

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

6

0

0

0

6

 

Wierzchucka

Rozalia

Krajna S瘼ólno

2005

6

0

0

0

6

59-61

Borek

Magdalena

LKS Kamionka Kamie Kr.

2003

0

0

5

0

5

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

0

0

5

0

5

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

0

0

5

0

5

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA