Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Senior za sezon 13/14
Senior za sezon 13/14 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon 2013/14 ( 3 najl.wyniki)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

275

261

167

240

776

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

220

167

148

240

627

3.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

145

135

219

120

499

4.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

125

144

135

180

459

5.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

135

105

81

180

420

6.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

125

125

69

120

370

7.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

125

115

73

120

360

8.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

105

73

120

335

9.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

115

62

69

120

304

10.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

62

69

110

120

299

11.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

53

62

83

270

12.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

73

62

105

91

269

13.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

0

115

 

120

235

14.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

0

73

62

98

233

15.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

62

62

62

83

207

16.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

53

17

83

205

17.

Chojnowski

Patryk

Olimpia Grudziądz

90

0

0

77

120

197

18.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

40

40

83

185

19.

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

62

40

62

56

180

20.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

0

40

40

91

171

21.

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

62

40

56

171

22-23

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

53

53

56

162

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

53

53

53

56

162

24.

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

40

17

28

83

151

25-26

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

40

40

56

136

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

40

56

136

27.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

25

53

56

134

28.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

25

25

40

56

121

29.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

0

40

56

121

30.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

40

40

0

120

31.

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

53

40

25

0

118

32.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

17

17

56

113

33.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

28

28

17

56

112

34.

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

0

25

25

56

106

35.

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

25

17

56

106

36.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

17

17

25

56

98

37.

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

17

25

25

0

67

38.

Lisiecki

Mateusz

Pogoń Mogilno

84

40

0

25

0

65

39-40

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

25

17

0

59

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

17

25

17

0

59

41.

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

40

17

0

0

57

42.

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

17

17

0

51

43-44

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

25

0

25

0

50

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

0

25

0

50

45.

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

14

17

17

0

48

46.

Buczkowski

Tomasz

Kamionka Kamień Kr.

93

0

25

17

0

42

47.

Pierzchała

Mirosław

Pogoń Mogilno

62

25

0

17

0

42

48.

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

0

40

0

0

40

49.

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

17

17

0

34

50-52

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

17

0

0

34

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

17

0

0

34

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

17

0

0

34

53-54

Szmańda

Marcin

Krajna Sępólno

92

0

17

14

0

31

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

0

17

14

0

31

55.

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

17

0

14

0

31

56.

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

14

17

0

0

31

57-58

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

14

0

14

0

28

 

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

14

0

14

0

28

59.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

0

0

25

0

25

60.

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

25

0

0

0

25

61-65

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

0

0

17

0

17

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

0

0

17

0

17

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

0

0

17

0

17

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

0

0

17

0

17

 

Łukaszewicz

Karol

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

0

0

17

0

17

66-68

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

0

17

0

0

17

 

Januszewski

Sławomir

Krajna Sępólno

75

0

17

0

0

17

 

Dziamba

Robert

Emdek Bydgoszcz

94

0

17

0

0

17

69-75

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

17

0

0

0

17

 

Derengowski

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

92

17

0

0

0

17

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

17

0

0

0

17

 

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

17

0

0

0

17

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

17

0

0

0

17

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

17

0

0

0

17

 

Kuhn

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

85

17

0

0

0

17

76-81

Sadowski

Jacek

Kusy Laskowice

94

0

0

14

0

14

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

0

0

14

0

14

 

Mizera

Dawid

Piast Kruszwica

89

0

0

14

0

14

 

Malinowski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

80

0

0

14

0

14

 

Rogala

Krzysztof

Pogoń Mogilno

74

0

0

14

0

14

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

99

0

0

14

0

14

82-87

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

14

0

0

0

14

 

Warda

Krzysztof

Tytan Bydgoszcz

93

14

0

0

0

14

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

14

0

0

0

14

 

Jezierski

Norbert

Tytan Bydgoszcz

92

14

0

0

0

14

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

0

14

0

0

0

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

14

0

0

0

14

                   
                   
                   
 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA